Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Базу ООН в Малі обстріляли ракетами, загинув один миротворець і двоє мирних жителів

За даними ЗМІ, ракети влучили в казарми миротворців.

Щонайменше три людини загинули унаслідок ракетного обстрілу бази ООН в місті Кідаль на півночі Малі, повідомляє в неділю, 8 березня, агентство Рейтер з посиланням на представника місцевої служби безпеки, пише РИА Новости.

За даними джерела агентства, загинули миротворець ООН і два мирних жителя.

У напрямку бази миротворців місії ООН зі стабілізації в Малі були запущені десятки ракет і снарядів. За даними агентства Франс Прес, ракети влучили у казарми миротворців.

Водночас місцевий житель повідомив, що щонайменше один снаряд потрапив у розташований поблизу табір туарегів. "Мені вдалося нарахувати 40 пострілів між 5-ю і 6-ю годинами ранку", - розповів місцевий житель.

У Малі - африканській державі, північна частина якої контролюється сепаратистами, миротворці знаходяться за рішенням РБ ООН до 30 червня 2015 року. У складі місії - понад 11 тисяч військовослужбовців, включаючи резервістів, здатних швидко розгорнутися в країні, і близько 1,5 тисячі поліцейських. Крім того, з санкції РБ ООН у Малі знаходиться чотирьохтисячний контингент французьких військ.

Криза в Малі стала наслідком повалення у 2011 році режиму Муамара Каддафі у сусідній Лівії, коли звідти на малійську територію тікали біженці з племен туарегів. Зайнявши північну частину Малі, вони проголосили там незалежну державу Азавад. Пізніше туарегів з підконтрольних територій витіснили екстремісти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції