Бельгійські фермери засіяли поле трьома мільйонами літрів молока

Бельгійські фермери, протестуючи проти падіння закупівельних цін на молоко, вилили на поля в районі міста Сине близько 3 млн.л молока. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Бельгійські аграрії, які незадоволені дуже низькими закупівельними цінами на молоко, вирішили його просто виливати. Організація виробників молочної продукції Milk Producer Interest Group (MIG) призвала бельгійських аграріїв почати з 11 вересня широкомасштабний "молочний страйк", під час якого сільгоспвиробники не повинні постачати молоко в торгівельні мережі країни. Крім того, були заплановані акції протесту.

Багато сільгоспвиробників країни підтримали і приєдналися до акції. За останні декілька днів страйкуючі сільгоспвиробники блокували дороги, проводили маніфестації, безкоштовно роздавали молоко.

"Молочна криза" стрясає Європу вже не перший місяць. Бельгійські і європейські аграрії регулярно проводять акції протесту в Брюсселі, намагаючись привернути увагу європейських чиновників до своїх проблем і змусити змінити свою політику.

Читайте також:

Сотні фермерів заблокували Брюссель тракторами

В Перу вилили 6 тисяч тонн молока

Молоко дешевше води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: