Бельгійський єпископ зізнався в розбещенні малолітніх

73-річний священнослужитель зізнався. що в молодості домагався підлітка, тому тепер покаявся і склав сан.

Роже Вангелуве
Єпископ бельгійського міста Брюгге Роже Вангелуве
Єпископ бельгійського міста Брюгге Роже Вангелуве зізнався в розбещенні підлітка і оголосив про складання сану.

73-річний священнослужитель був єпископом Брюгге близько 25 років. Папа Римський Бенедикт XVI вже прийняв складання його сану, говориться на сайті Ватикану.

Вангелуве заявив, що інцидент, який змусив його скласти сан, відбувся в ті роки, коли він тільки став єпископом. За його словами, він домагався до якогось юнака зі свого найближчого оточення. Також священик заявив, що розкаюється у своєму вчинку і просить про прощення.

Питання про сексуальне насильство по відношенню до неповнолітніх серед католицьких священиків було піднято після того, як видання The New York Times звинуватило Бенедикта XVI в приховуванні педофілів.

Зокрема, у статті від 25 березня 2010 говорилося, що нинішній папа Римський під час перебування кардиналом розпорядився припинити розслідування відносно американського священика, якого підозрювали в розбещенні 200 хлопчиків. 23 квітня стало відомо, що один з постраждалих від дій священика Лоуренса Мерфі з католицької школи у Вісконсині (саме його підозрювали в педофілії), подав до суду на Ватикан і на понтифіка особисто.

Ватикан тоді виступив зі спростуванням, проте журналістам пізніше вдалося знайти непряме підтвердження того, що Бенедикт XVI приховував випадки педофілії серед священиків.

Крім того, великий резонанс викликав скандал з спокушання учнів ряду католицьких шкіл в Німеччині, які відбулися в 70-80-х роках минулого століття. Про порушення з боку священиків стало відомо після одкровень одного з випускників німецького єзуїтського коледжу. Згодом стало відомо, що автор листа став не єдиною жертвою священнослужителів.

Читайте також:

На Папу Римського подали до суду за сексуальне насильство

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Католицька церква Ірландії відкупилася від жертви священика-педофіла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: