Бельгійський журналіст розшукав останнього родича Гітлера

Норберта Х., кандидата від Народної партії Австрії в органи місцевого самоврядування, шокував результат аналізу ДНК.

Останнім із нині живих родичів Гітлера є 46-річний фермер Норберт Х. (його ім'я змінено при публікації) з області Вальдфіртель, розташованої в Нижній Австрії.

Цю обставину вдалося з'ясувати бельгійському журналісту Жан-Поля Мюлдеру, протягом кількох років намагався відтворити генеалогічне древо, однією з "гілок" якого був Адольф Гітлер.

Спочатку Мюлдеру вдалося розшукати в США 61-річного родича (внучатого племінника) Гітлера. Журналіст віддав серветку, якою витирав рот родич фюрера, в лабораторію, для проведення аналізу ДНК: його результат показав, що спорідненість американця і Гітлера незаперечна.

Потім Мюлдер відправився в Австрію - в місця, де народилася бабуся Гітлера, Ганна Шикльгрубер, його батько Алоїс і мати Клара. Журналіст, який розшукував людей з прізвищами, схожими на прізвище "Гітлер" (більшість однофамільців фюрера поспішили змінити прізвище після війни), вийшов на фермера Норберта Х. Зустрівшись з ним, журналіст умовив його здати зразок слини для проведення аналізу ДНК, який підтвердив, що фермер є одним з нащадків Гітлера.

Норберта Х., кандидата від Народної партії Австрії в органи місцевого самоврядування, шокував результат аналізу ДНК. Він заявив, що завжди вважав Гітлера "найгіршим із злочинців".

Читайте також:

Водій Гітлера розповів, як спалив тіло фюрера

Американський солдат поверне Німеччині художній альбом Гітлера

Верховний суд США засудив послідовника Гітлера до страти

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: