Бельгійській королеві надіслали листівку з труною

Королеві були відправлені листівки із зображенням труни і повідомленням, що 82-річна Фабіола може померти 21 липня - в день, коли в Бельгії відзначають національне свято.

Вдовуюча королева Бельгії Фабіола отримала два послання з погрозами.

Послання були відправлені королеві поштою на початку липня. Вони представляють собою листівки із зображенням труни і повідомленням, що 82-річна Фабіола може померти 21 липня - в день, коли в Бельгії відзначають національне свято.

У зв'язку з погрозами, що надійшли на адресу удови монарха, бельгійська поліція вживає додаткових заходів безпеки. Повідомляється, що охорона королеви в День нації буде посилена.

Раніше на адресу королеви Фабіоли вже надходили погрози. У 2009 році її погрожували застрелити з арбалета під час святкування національного свята. У відповідь Фабіола з'явилася на публіці з яблуком в якості мішені, проте замаху так і не відбулося. Тим не менше, служба безпеки попросила королеву не повторювати цей жарт у нинішньому році.

У Бельгії в даний час проживають дві королеви - Фабіола і Паола. Фабіола є вдовою короля Бельгії Бодуена I, який помер у 1993 році. Паола - дружина нинішнього короля Альберта II, який є молодшим братом Бодуена I.

Читайте також:

Великобританія оприлюднила план порятунку Єлизавети ІІ в разі нападу СРСР

Під час візиту королеви вибух на електростанції залишив Торонто без світла

Єлизавета II розповіла в ООН секрет успішного лідерства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: