Бен Ладен любить ганяти по пустелі на позолоченому "Мерседесі"

Перша з шести дружин "терориста №1 у світі" розповіла про нього невідомі факти: наприклад, Усама бен Ладен любить вирощувати соняшники та їздити на "Мерседесі".

Міжнародний терорист Усама бен Ладен любить їсти манго, водити "Мерседес" і проводити арифметичні підрахунки. Про це розповіла його перша з шести дружин Найва у своїй книзі, яку наразі готують до публікації в Британії.

Найва є кузиною бен Ладена і вийшла за нього заміж у 15-річному віці. Нареченому на той момент було 17 років. У них десять дітей - шість синів і чотири дочки.

Як пише Найва, Усама був "нормальною молодою людиною", поки на початку 1980 років в США не познайомився з радикальним палестинським ідеологом Абдуллою Аззамом і не потрапив під його вплив. Після цього бен Ладен поїхав до Афганістану, де став послідовником радикальних ісламських ідей.

Але він не втратив звичок вихідця з дуже багатої сім'ї. Усама придбав розкішний позолочений "Мерседес" і любить годинами ганяти на ньому по пустелі. Він також обожнює манго і полюбляє займатися садівництвом, особливо вирощувати гігантські соняшники.

Крім того, хобі "терориста №1" є арифметичні підрахунки. Як розповіла Найва, кожен гість, який відвідував їхній будинок, мусив брати калькулятор та змагатися з бен Ладеном у підрахунках – сам господар проводив усі арифметичні дії в голові.

Щодо своїх дружин бен Ладен був дуже жорстокий. Всі шість мешкали окремо в різних будинках і не мали права користуватися жодними електричними приладами.

За даними розвідки США, зараз Усама бен Ладен переховується в Пакистані разом з Муллою Омаром. Найближчим часом американські безпілотні літаки почнуть завдавати ракетно-бомбові удари по тих районах Пакистану, де можуть перебувати лідери афганських екстремістів.

Читайте також:

Бен Ладен закликав американців не зважати на "слабкого Обаму"

В Пакистані вбили сина Усами бен Ладена

Біографія Усами бен Ладена потрапила у фіналісти Пулітцерівської премії

Бен Ладен пообіцяв помститися європейцям за Афганістан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: