Бен Ладен роз’яснив бойовикам, кого треба вбивати

Лідер терористів закликав бойовиків про всьому світу "слідувати законам шаріату і інтересам мусульман, перед тим як робити будь-яку операцію джихаду".

Згідно з  аудіоповідомленням заступника Усами бен Ладена, опублікованому 24 лютого, глава "Аль-Каїди" наказав бойовикам не чинити терористичних актів щодо цивільного мусульманського населення.

"Є ряд операцій, помилково або справедливо приписуваних моджахедам, - атаки проти мусульман в мечетях, на ринках. Я і мої брати в "Аль-Каїді" заявляємо про те, що не маємо до них відношення і засуджуємо їх", - йдеться у заяві Халід аль-Завахрі, якого вважають заступником бен Ладена.

Аналогічні заяви вже звучали від голів руху "Талібан" і ряду інших угруповань, як зокрема і від "Аль-Каїди". Проте, відзначає аль-Завахрі, бен Ладен "хотів би це озвучити ще раз".

"Шейх Усама бен Ладен доручив мені ще раз визначити нашу позицію з цього питання. У зв'язку з цим я закликаю моджахедів слідувати законам шаріату і пам'ятати про інтереси мусульман, перш ніж організовувати операції", - заявив аль-Завахрі.

Крім цього він заявив про непричетність "Аль-Каїди" до січневого теракту в церкві християн-коптів в Олександрії.

Нагадаємо, раніше бен Ладена, якого американська влада вважає відповідальним, в тому числі, за теракти 11 вересня 2001 року, неодноразово називали "терористом номер один". Він входить в десятку найбільш розшукуваних терористів ФБР. Однак нещодавно США заявили, що наразі найбільшу загрозу для безпеки країни представляє єменський терорист Анвар аль-Авлакі.

Читайте також:

Усаму бен Ладена позбавили статусу "терориста номер один"

Кастро назвав бен Ладена агентом ЦРУ

В секретних документах Wikileaks виявили слід бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: