Бен Ладен у новому посланні засудив лідерів арабських країн

Бен Ладен назвав ізраїльську операцію "Холокостом в Газі" та історичною трагедією.

Телеканал Al-Jazeera оприлюднив нове послання лідера міжнародної терористичної організації "Аль-Каїда" Усами бен Ладена, йдеться про аудіо запис.

Бен Ладен цього разу обвинуватив глав декількох арабських держав в змові із Заходом проти ісламського світу.

Бен Ладен назвав ізраїльську операцію "Холокостом в Газі" та історичною трагедією. Для вирішення близькосхідних проблем, за його словами, необхідно сформувати консультативний орган з вчених ісламських країн.

У зверненні бен Ладена звучав заклик почати джихад проти Ізраїлю. Глава "Аль-Каїди" осудив ті арабські країни, власті яких не дозволяли своїм громадянам брати участь в справі "звільнення Палестини".

Нагадаємо, у результаті ізраїльської операції в секторі Газу, яка проводилася з 27 грудня 2008 року до 18 січня 2009 року, загинули більше 1300 палестинців. В ході операції владу Єгипту критикували за те, що вона відмовлялася відкрити кордрн для палестинців.

За даними ЦРУ, терорист "номер один" ховається в прикордонних районах Пакистану і вже не здійснює щоденне управління "Аль-Каїдою".

Проте, за словами директора ЦРУ Майкла Гайдена, терористична організація бен Ладена залишається серйозною загрозою для США. "Аль-Каїда" має вплив в Африці і на Близькому Сході, але всі загрози для Заходу виходять від афгано-пакистанського кордону, відзначив директор ЦРУ.

Нагадаємо, в січні обраний президент Сполучених Штатів Барак Обама заявив, що ліквідація Усами бен Ладена більше не є основною метою США.

Раніше представники американських спецслужб заявляли, що Усама бен Ладен відійшов від оперативного керівництва "Аль-Каїдою" через важке хронічне захворювання нирок.

Висувалися припущення, що "терорист номер один" помре від ниркової недостатності не пізніше за середину 2009 року. "Аль-Каїда", у свою чергу, повідомлення про важке захворювання свого лідера категорично спростовує.

Читайте також:

Американський професор вирахував місцезнаходження бен Ладена

"Аль-Каїда" знову закликає прибічників до атак

Обама відмовився знищувати Усаму бен Ладена

Американці вбили двох ватажків "Аль-Каїди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: