Бен Ладен закликав допомогти жертвам зміни клімату

Зазвичай "терорист №1" у своїх зверненнях виступає з погрозами або бере на себе відповідальність за теракти. Цього разу він занепокоївся гуманітарною допомогою.

Оприлюднено черговий запис зі зверненням "терориста №1" Усами бен Ладена.

В аудіозаписі під назвою "Збої при наданні гуманітарної допомоги" тривалістю 11 хвилин бен Ладен висловлює стурбованість кліматичними змінами і нещодавньою повінню в Пакистані.

Ватажок "Аль-Каїди" закликав інтенсифікувати надання гуманітарної допомоги постраждалим від повені пакистанцям.

"Ця катастрофа (в Пакистані) настільки велика, що її важко описати. Зараз нам потрібні негайні дії, а також жалісливі і безстрашні люди, які доставлять допомогу нашим мусульманським братам у Пакистані", - заявив бен Ладен.

Він також в черговий раз звернув увагу на глобальну зміну клімату.

"Кількість жертв глобальної зміни клімату дуже велика ... вона перевищує кількість жертв військових дій", - зауважив лідер "Аль-Каїди".

Наприкінці січня бен Ладен вже звертався до теми глобального потепління. Тоді в аудіозаписі, який транслював арабський телеканал "Аль-Джазіра", він звинуватив у цьому промислово розвинені країни.

Аудіо- або відеозаписи бен Ладена, в яких він зазвичай виступає з погрозами на адресу різних країн або бере на себе відповідальність за теракти, періодично з'являються у ЗМІ та Інтернеті.

Читайте також:

Західні спецслужби назвали нового "терориста номер один"

Саудівська газета повідомила про смерть бен Ладена

ЦРУ знищило половину керівництва "Аль-Каїди"

Бен Ладен обіцяє вбити всіх полонених американців через страту організатора 9/11

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: