Бен Ладен закликає до "мученицької смерті"

Лідер "Аль-Каїди" Усама бен Ладен виступив з відеозверненням на одному з ісламістських інтернет-сайтів.

Відеозвернення Усами бен Ладена
news.yahoo.com
Усама бен Ладен закликав своїх прибічників боротися з ворогами. Наступною жертвою може стати кожен, кому не пощастить стати ворогом ісламістів.

Лідер міжнародної терористичної мережі "Аль-Каїда" Усама бен Ладен виступив з відеозверненням на одному з ісламістських інтернет-сайтів, повідомляє агенція Associated Press.

За її інформацією, відеозвернення тривалістю в 40 хвилин з'явилося в суботу, і воно не дає чітких вказівок на те, де й коли його могли зняти.

У зверненні бен Ладен закликає своїх прихильників до "мученицької смерті" в боротьбі з ворогами. Таку смерть він назвав шляхом, "що відкриває браму Раю".

”Яке бажання понад усе для людини? Найкраще, що вона може собі побажати, - це стати мучеником. Заради Всевишнього, в руках якого знаходиться моє життя, я хочу стати мучеником в боротьбі проти ворогів", - заявив бен Ладен у зверненні. 

теракт
Мучениками стають не лише терористи, але і їхні жертви.

Раніше на початку місяця один із веб-сайтів ісламізму, пов'язаний з "Аль-Каїдою", оголосив про підготовку відеозвернення "терориста номер один".

На думку ряду західних експертів, бен Ладен та інші лідери "Аль-Каїди" переховуються в так званій Зоні племен на межі Пакистану й Афганістану.

У квітні цього року представник військового крила афганського руху "Талібан" мулла Дадулла (знищений у травні) в інтерв'ю катарському супутниковому телеканалові "Аль-Джазира" сказав, що бен Ладен живий і продовжує планувати збройні акції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: