Бен Ладен закликає до повстання

Усама бен Ладен у новому аудіозверненні закликав пакистанських віруючих підняти повстання проти "президента-віровідступника".

Лідер "Аль-Каїди" Усама бен Ладен у новому аудіозверненні закликав пакистанських віруючих підняти повстання проти "президента-віровідступника" Первеза Мушаррафа, передає агентство Ассошиейтед Прес.

У зверненні, розміщеному в четвер на ісламських інтернет-сайтах, бен Ладен стверджує, що штурм Червоної мечеті в Ісламабаді в липні цього року "продемонстрував наполегливість Мушаррафа в продовженні його лояльності, покірності і допомозі Америці проти мусульман, і зобов'язує до озброєного повстання і скинення" президента.

"Первез, його міністри, його солдати і ті, хто їм допомагає - спільники: вони пролили кров тих мусульман, які були убиті. Той, хто допомагає йому свідомо і добровільно, - невірний, як і він", - заявляє лідер терористів.

Це вже третій виступ лідера "Аль-Каїди", поширений до роковин теракту 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку. Цього разу голос бен Ладена накладений на відеозапис з його зображенням, який був розміщений в інтернеті раніше.

Коментуючи звернення бен Ладена, офіційний представник пакистанської армії генерал-майор Вахід Аршад заявив: "Подібні погрози, поширені через відео або будь-яким іншим способом, не можуть зупинити нас у виконанні нашого національного обов'язку".

"Як національний обов’язок у нас є мета і завдання - знищити терористів і винищити екстремізм", - сказав Аршад. Зіткнення пакистанських сил правопорядку з ісламістами, які переховуються у відомій своїм радикалізмом Червоній Мечеті в Ісламабаді, почалися з перестрілки зі студентами з медресе цієї мечеті, яка відбулася 3 липня.

Уряд намагався провести переговори з лідером ісламістів Абдулом Рашидом Газі, проте спроба не увінчалася успіхом. Штурм мечеті почався 10 липня і продовжувався більше доби. За офіційними даними, в ході озброєного протистояння загинуло понад 100 людей - в основному ісламісти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: