Бен Ладен здоровий та повний енергії!

Керівник руху ісламістів "Аль-Каїда" Мансур Далулла заявив, що лідер "Аль-Каїди" Бен Ладен живий і здоровий.

Один із лідерів ісламістського руху "Талібан" Мансур Дадулла заявив, що лідер міжнародної терористичної мережі "Аль-Каїда" Усама Бен Ладен живий і здоровий.

Про це повідомляє з посиланням на інтернет-сайт американської недержавної аналітичної компанії IntelCenter індійська газета The Times of India.

„Слава Аллаху, він (Бен Ладен) абсолютно здоровий та енергійний," – каже Мансур Дадулла на відеозаписі, розміщеному у вівторок на інтернет-сайті IntelCenter.com.

За словами Мансура Дадулли, він нещодавно "контактував" із Бен Ладеном.

„Він (Бен Ладен) радить мені послідувати за (моїм братом) Муллою Дадулою і продовжити його справу, щоб рух моджахедів не слабшав," - додав один із лідерів "Талібану" на відеозаписі, який, за даними IntelCenter, був зроблений 15 червня 2007 року.

Арабський супутниковий телеканал "Аль-Джазіра" 5 червня нинішнього року повідомляв про те, що Мансур Дадулла одержав від Бен Ладена лист зі співчуттями у зв'язку з загибеллю Мулли Дадули.

Мулла Дадула, один із найвпливовіших лідерів "Талібану", був знищений під час спецоперації НАТО в середині травня поточного року в південній афганській провінції Гільменд.

За останні декілька років уже щонайменше тричі приходила інформація про смерть Усами Бен Ладена, який обвинувачується американським урядом в організації терактів 11 вересня 2001 року на території США.

У 2005 році один ісламістський сайт навіть повідомив, що "терориста номер один" із почестями поховали на одному з кладовищ поблизу афганського міста Кандагар. Проте потім ці дані було спростовано.

Останнього разу інформація про загибель бен Ладена з'явилась у вересні 2006 року – нібито, лідер "Аль-Каїди" помер від черевного тифу на території Пакистану. Власті Пакистану спростували цю інформацію, заявивши, що не мають у своєму розпорядженні подібних відомостей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: