Бен Ладену запропонували викупити будинок його дитинства

Будинок, де жив батько Усами бен Ладена, його 22 дружин і 54 дітей готові продати всього за 10 млн дол.

У Єрусалимі виставлено на продаж досить секретний об'єкт - будинок, в якому, як передбачається, жив маленький Усама бен Ладен. На туристичних картах вілла бен Ладенів не вказана, туроператори її ігнорують. Будинок розташований в одному зі старих таборів палестинських біженців у Шуафате.

"Два поверхи, 16 спалень, 650 квадратних метрів землі. У Східному Єрусалимі, за п'ять кілометрів від мечеті Аль-Акса. Ціна: 10 млн доларів, торг можливий. Коли він був побудований, це була територія Йорданії", - пише видання Corriere della Sera.

Мохаммед бен Ладен, батько, неписьменний муляр, почав заробляти гроші в 1930-і роки в Саудівській Аравії, а в Єрусалим приїхав в 1962 році, будучи вже найбільшим будівельником Близького Сходу, статок якого оцінювався в 11 млрд доларів, розповідає видання. За кілька місяців зі старого оттоманського житла він перетворив будинок у гідну резиденцію для нього, його 22 дружин і 54 дітей.

У Священне місто Мохаммед приїхав з певною метою: після того як він реконструював Велику мечеть у Мецці і всі дороги, що ведуть до Мекки, після того як оновив мечеть Пророка в Медіні, він вирішив взятися за реконструкцію мечеті Аль-Акса і поставити свою марку, таким чином, на всіх трьох найбільших священних місцях ісламу, пише газета. Старий бен Ладен бував у місті рідко, постійно перебував у роз'їздах, а після Шестиденної війни, коли Шуафат став ізраїльською територією, не приїжджав до Єрусалиму взагалі. "Сім'я остаточно покинула місто у 1967 році, - розповів мер Шуафата. - Батько Усами через рік загинув в авіакатастрофі. І вілла довгий час пустувала".

Вілла багато разів переходила з рук в руки. Останнім її власником став в 1994 році арабо-ізраїльський адвокат Муеін Хурі. "Я ніколи не думав її продавати", - завжди говорив він. "Однак останнім часом він передумав:" Я захоплююся тим, що зробили тут бен Ладени. Всі мусульмани вдячні їм за те, що вони реконструювали мечеть Аль-Акса. Так от, якщо я отримаю пропозицію від Усами, де б він не був, я продам йому віллу. За 10 млн і на двох умовах ". Яких?" Що він перетворить будинок у музей, присвячений родині. І що залишить мені єдину річ, що залишилася з часів перебування тут його батька ". Corriere della Sera відзначає, що ця річ – два стільці.

Читайте також:

В секретних документах Wikileaks виявили слід бен Ладена

США готові прихистити сім'ю бен Ладена на своїй землі

У сина бен Ладена шизофренія: він чує голос батька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: