Беназір Бхутто повернулася в Пакистан

Колишній прем'єр-міністр Пакистану Беназір Бхутто прилетіла на батьківщину після восьми років вигнання.

Колишній прем'єр-міністр Пакистану Беназір Бхутто прилетіла на батьківщину після восьми років вигнання. Як повідомляє Sky News, літак екс-голови уряду країни приземлився в міжнародному аеропорту Карачі.

"У мене піднесений настрій, я дуже горда і щаслива. Нам необхідно відновити демократію в Пакистані", - сказала Бхутто журналістам після приземлення. Крім того, ще під час польоту вона назвала день свого повернення на батьківщину "історичним".

У Пакистані багато її прихильників розділяють цю точку зору: очікується, що колишній курівник уряду в найбільшому місті країни зустрічатимуть до мільйона людей.

Щоб уникнути інцидентів порядок в аеропорту і на прилеглих територіях охоронятимуть близько 2500 військовослужбовців. Ще 10 тисяч знаходяться в стані повної бойової готовності. Допомагати їм будуть 3500 поліцейських.

Як відзначає Sky News, не всі раді прибуттю Бхутто на батьківщину: ісламісти з числа прихильників руху "Талібан" неодноразово погрожували убити колишнього прем'єра при першій же нагоді.

Нагадаємо, що Беназір Бхутто покинула Пакистан у 1999 році після чергового військового перевороту. Тоді їй і членам її сім'ї пред'явили звинувачення в корупції і порушили проти них кримінальну справу.

Її повернення стало можливим після укладення угоди з президентом країни Первезом Мушаррафом, згідно якої всі звинувачення в адресу Бхутто і її сім'ї були зняті.

Екс-прем'єр, у свою чергу, пообіцяла подати політичну підтримку нинішньому главі держави, який останнім часом украй потребує такої допомоги через нестабільну ситуації в країні.

ВідеоБхутто повернулася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: