Беназір пробачать її "гріхи"

Пакистанські власті готові дати амністію екс-прем'єру Беназір Бхутто, повідомляє представник уряду країни.

Пакистанські власті згодні "в принципі" дати амністію екс-прем'єру Беназір Бхутто, яка звинувачується в корупції. Про це заявив у вівторок представник уряду, глава міністерства шляхів сполучення Рашид Ахмад одному з пакистанських телеканалів.

За його словами, проблема звинувачень на адресу Беназір Бхутто обговорювалася на нараді у присутності прем'єр-міністра Шауката Азіза.

"Було вирішено в принципі зняти з Бхутто старі звинувачення," - повідомив Рашид Ахмад.

Беназір Бхутто має намір повернуться до Пакистану з вигнання 18 жовтня - незабаром після президентських виборів, які призначені на 6 жовтня. Після цього на країну очікують парламентські вибори, дата яких ще не визначена. Бхутто заявила, що братиме участь у цих виборах і домагатиметься поста прем'єра.

Беназір Бхутто - дочка популярного пакистанського лідера Зульфікара Алі Бхутто, страченого військовими в 1979 році. Беназір - перша жінка, що стала прем'єр-міністром у мусульманській країні. Вона очолює створену її батьком Партію пакистанського народу (ППН), яка сьогодні залишається однією з головних опозиційних сил країни.

Беназір двічі займала прем'єрський пост: у 1988-90 роки і в 1993-96 роки. У 1999 році вона вирушила в добровільне вигнання, побоюючись арешту: проти неї були висунуті звинувачення в корупції. Деякі з цих звинувачень не зняті дотепер.

Зараз екс-прем'єр проживає в Дубаї та в Лондоні. За даними ЗМІ, Бхутто веде останнім часом переговори з президентом Мушаррафом про можливість створення передвиборного політичного союзу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: