Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Робота з'явилась у місті, де розташований великий сталеливарний завод.

У ніч проти 19 грудня вуличний художник Бенксі створив нове графіті на стінах гаража у місті Порт-Толбот, що в Уельсі, Велика Британія.

Світлини роботи опубліковані на сайті Бенксі.

Графіті – композиція з двох малюнків на різних стінах гаража. На одній стіні зображена дитина з санчатами, яка, як здається, ловить ротом сніг. Проте варто зазирнути за кут – і там можна побачити смітник у вогні. Стає зрозуміло, що дитина стоїт не під снігом, а попелом від вогню у контейнері.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Banksy (@banksy)

Порт-Толбот — індустріальне місто, в якому розташований сталеливарний завод компанії Tata Steel, який є одним з найбільших металургійних підприємств Європи. Чорний попіл від роботи цього заводу часто покриває вулиці і будинки в місті.

Нагадаємо, нещодавно картина Бенксі самознищилась, щойно її продали на аукціоні за 1 млн фунтів. Жінка, яка придбала картину, не збирається скасовувати угоду та залишить картину в себе. Окрім цього, робота тепер має нову назву - "Любов у кошику для сміття". 

Витівка вуличного художника одразу підкорила світ і породила купу наслідувачів. На перфоменсі митця заробити грошей та слави спробували й інші. Серед іншого користувачі соціальних мереж почали "знищувати" інші видатні роботи мистецтва на кшталт Мони Лізи Леонардо Да Вінчі.

Згодом Бенксі показав, як насправді мало виглядати скандальне знищення картини - виявилось, під час аукціону все сталось не так, як мало.

Залиште свій коментар

Вибір редакції