Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Беннон спростував свої слова зі скандальної книги про "зраду" сина Трампа

За його словами, він казав про Пола Манафорта.

Колишній стратег президента Дональда Трампа Стів Беннон у неділю відмовився від своїх слів, присвячених синові Трампа, у новій книзі, яка викликала обурення Білого дому.

Про це повідомляє Reuters.

ВідеоКнига колишнього соратника Трампа про махінації президента стала бестселером у США

Книгу Вогонь і лють намагався заборонити продавати Білий дім, але марно. Колишній соратник називає сина Трампа дурним, його штаб - державними зрадниками. Саме для Стіва Беннона Трамп вигадав нову посаду в Білому домі - головний стратег. Але позбувся приятеля, коли так стало політично вигідніше.

Книга колишнього соратника Трампа про махінації президента стала бестселером у США

Беннона, звільненого з Білого дому у серпні, цитував журналіст Майкл Вулфф у своїй книзі "Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа". Екс-радник американського президента начебто назвав «зрадницькою» та «непатріотичною» зустріч сина Дональда Трампа з групою росіян у червні 2016 року.

Стів Беннон заявив у неділю, що його коментарі стосувалися Пола Манафорта, колишнього менеджера кампанії Трампа, а не сина президента. При цьому він не спростував цитат, які наводяться у книзі.

"Мої коментарі були спрямовані на Пола Манафорта, досвідченого професіонала із досвідом та знаннями про те, як працюють росіяни. Він повинен був знати, що вони лукаві, хитрі, а не наші друзі", - сказав Беннон.

"Дональд Трамп-молодший – і патріот, і хороша людина. Він був невтомним у своєму захисті батька під час кампанії, яка допомогла перетворити нашу країну", - йдеться у заяві.

"Я шкодую про затримку моєї відповіді на неточні повідомлення про Дональда Трампа-молодшого, які відвернули увагу від історичних досягнень президента в перший рік його президентства", - додав екс-радник президента США.

Беннон також заявив, що непохитний у своїй підтримці Трампа.

Нагадаємо, публікація фрагментів з книжки відомого американського журналіста Майкла Вулффа "Вогонь і лють: в Білому домі Трампа" (Fire and Fury: Inside the Trump White House) викликала справжній фурор в США. Уривки з'явилися в журналі New York Magazine в середу, 3 січня, і одразу ж стали справжньою сенсацією по обидва боки Атлантики. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції