Беннон спростував свої слова зі скандальної книги про "зраду" сина Трампа

За його словами, він казав про Пола Манафорта.

Колишній стратег президента Дональда Трампа Стів Беннон у неділю відмовився від своїх слів, присвячених синові Трампа, у новій книзі, яка викликала обурення Білого дому.

Про це повідомляє Reuters.

ВідеоКнига колишнього соратника Трампа про махінації президента стала бестселером у США

Книгу Вогонь і лють намагався заборонити продавати Білий дім, але марно. Колишній соратник називає сина Трампа дурним, його штаб - державними зрадниками. Саме для Стіва Беннона Трамп вигадав нову посаду в Білому домі - головний стратег. Але позбувся приятеля, коли так стало політично вигідніше.

Книга колишнього соратника Трампа про махінації президента стала бестселером у США

Беннона, звільненого з Білого дому у серпні, цитував журналіст Майкл Вулфф у своїй книзі "Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа". Екс-радник американського президента начебто назвав «зрадницькою» та «непатріотичною» зустріч сина Дональда Трампа з групою росіян у червні 2016 року.

Стів Беннон заявив у неділю, що його коментарі стосувалися Пола Манафорта, колишнього менеджера кампанії Трампа, а не сина президента. При цьому він не спростував цитат, які наводяться у книзі.

"Мої коментарі були спрямовані на Пола Манафорта, досвідченого професіонала із досвідом та знаннями про те, як працюють росіяни. Він повинен був знати, що вони лукаві, хитрі, а не наші друзі", - сказав Беннон.

"Дональд Трамп-молодший – і патріот, і хороша людина. Він був невтомним у своєму захисті батька під час кампанії, яка допомогла перетворити нашу країну", - йдеться у заяві.

"Я шкодую про затримку моєї відповіді на неточні повідомлення про Дональда Трампа-молодшого, які відвернули увагу від історичних досягнень президента в перший рік його президентства", - додав екс-радник президента США.

Беннон також заявив, що непохитний у своїй підтримці Трампа.

Нагадаємо, публікація фрагментів з книжки відомого американського журналіста Майкла Вулффа "Вогонь і лють: в Білому домі Трампа" (Fire and Fury: Inside the Trump White House) викликала справжній фурор в США. Уривки з'явилися в журналі New York Magazine в середу, 3 січня, і одразу ж стали справжньою сенсацією по обидва боки Атлантики. 

Залиште свій коментар