Берегова охорона Норвегії затримала судно з російським екіпажем

Судно "Атлантік леді" з російським екіпажем на борту було затримано у берегів Норвегії за підозрою в порушенні звітності.

Берегова охорона Норвегії затримала судно "Атлантік леді" з російським екіпажем на борту за підозрою в порушенні звітності.

Судно для перевезення риби "Атлантік леді", екіпаж якого складається виключно з громадян Росії, в понеділок, 25 жовтня, було в супроводі корабля берегової охорони доставлено в порт Лонгйір на архіпелазі Шпіцберген.

Зареєстроване в Белізі судно повинне було перевозити вантаж риби в Архангельськ. За словами помічника губернатора Шпіцбергена Ларса Фаусе, влада Норвегії підозрює, що маса морепродуктів, що перевозяться "Атлантік леді", реєструвалася не до, а після обробки риби, що дозволяло значно занижувати в документах кількість улову.

Щоб встановити, чи були порушені закони, правоохоронні органи Норвегії мають намір провести перевірку всіх риболовецьких траулерів, які доставляють улов на "Атлантік леді". Капітан судна для перевезення риби вже допитаний. Передбачається, що результати попереднього розслідування стануть відомі в середу, 27 жовтня, повідомив помічник губернатора. До закінчення перевірки "Атлантік леді" залишиться в порту Лонгйір.

Читайте також:

Захоплений сомалійськими піратами танкер з українцями рухається до Сомалі

Корабель Beluga Fortune з українцями звільнили з піратського полону

У полон до сомалійських піратів потрапили ще троє українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: