Березовський домігся в Лондоні арешту спадщини Патаркацишвілі

Мова йде про майно, на яке може претендувати москвичка Ольга Сафонова, що має спільного з Патаркацишвілі сина.

Напередодні британські ЗМІ повідомили, що Борис Березовський домігся в британському суді видачі ордера на арешт майна, що формує частину спадщини відомого бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі, який помер від серцевого нападу 12 лютого 2008. Мова йде про майно, на яке може претендувати москвичка Ольга Сафонова, що має спільного з Патаркацишвілі сина. Видача ордера на арешт означає, що майном ніхто не зможе користуватися доти, поки суд не визначить його долю.

Сам Березовський відмовився коментувати повідомлення про ситуацію навколо спадщини Патаркацишвілі "до рішення британського суду", але підтвердив, що мова йде про ту частину спадщини, на яку претендують Сафонова і її син.

Нагадаємо, на початку лютого 2009 року Борис Березовський подав проти вдови Бадрі Патаркацишвілі Інни Гудавадзе позов до лондонського суду і попросив призначити незалежних експертів для визначення тієї частини спадщини Патаркацишвілі, на яку він може претендувати. За деякими оцінками, спадщина в цілому становить шість мільярдів фунтів.

Березовський стверджує, що має право на половину активів Патаркацишвілі. На думку ж Гудавадзе, друзі розділили бізнес задовго до смерті її чоловіка.

На наступний день після смерті Патаркацишвілі Березовський попросив Гутавадзе підписати заяву про передачу йому половини стану її чоловіка, вдова підписала заяву, однак після цього передумала, і анулювала документ. Вона пояснила це тим, що її чоловік і Березовський раніше розділили спільний бізнес.

Однак, сам Борис Березовський, звертаючись до лондонського суду, стверджував, що повідомлення про розподіл спільного бізнесу, який вони вели з Патаркацишвілі, робилися з тактичних міркувань, насправді ж активи, як і раніше належали обом. В оточенні політемігранта тоді уточнили, що судовий розгляд у Лондоні, зокрема, стосуватиметься одного з трастів, створених у Британії спільно Березовським і Патаркацишвілі.

Читайте також:

Березовський зазіхає на статки Патаркацишвілі

У Ющенка зізналися про допомогу Березовського

Луценко пообіцяв заарештувати Березовського

Березовський звинуватив Путіна в отруєнні Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: