Березовський назвав суд фарсом

Бізнесмен Борис Березовський вважає, що винесений йому заочно вирок російського суду не вплине на його статус біженця.

Березовського поки що не судять
Генпрокуратура РФ заявила, що направить новий запит про екстрадицію бізнесмена з Великобританії.
Савеловський суд Москви в четвер заочно засудив Березовського до шести років позбавлення волі у справі про розкрадання понад 214 мільйонів рублів "Аерофлоту". 

Генпрокуратура РФ заявила, що направить новий запит про екстрадицію бізнесмена з Великобританії.

"Це просто черговий фарс, - так прокоментував Березовський влаштований над ним суд. - Фарс тим більше, оскільки був створений новий прецедент в російському судочинстві і було дозволено заочне судилище".

"Звичайно, воно не має ніякої сили для тих країн, які дотримуються демократичних традицій, всі розмови про екстрадицію - це чергова пропагандистська кампанія в Росії", - відзначив Березовський.

Коментуючи рішення державного захисника Олександра Дудкіна оскаржити ухвалений вирок, Березовський сказав: "Це його вибір, я ж не можу йому наказувати, я ніколи з ним не розмовляв по телефону, ми з ним не спілкуємося".

Савеловський суд Москви визнав Березовського винним в шахрайстві. Суд виключив із звинувачення пункт про легалізацію викрадених у "Аерофлоту" засобів на суму більше 16 мільйонів рублів.

Савеловський суд задовольнив також позов "Аерофлоту" про стягнення з Березовського викрадених у компанії грошових коштів. Суд ухвалив стягнути з Березовського і ще з трьох раніше засуджених фігурантів справи понад 214 мільйонів рублів - рівно стільки, скільки було викрадено у компанії.

Захисник Березовського заявив, що категорично не згоден з сьогоднішнім вироком Савеловського суду, вважає його незаконним і необґрунтованим. На його думку, в ході судового процесу слідству не вдалося довести винність Березовського у шахрайстві. Дудкін сказав, що неодмінно подасть касаційну скаргу на вирок в Мосміськсуд.

ВідеоФарс для Березовського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: