Березовський зазіхає на статки Патаркацишвілі

Березовський подав позов проти Гудавадзе до лондонського суду, щоб отримати свою частини спадщини Бадрі Патаркацишвілі.

Російський підприємець Борис Березовський судиться із вдовою свого ділового партнера Бадрі Патаркацишвілі Інною Гудавадзе за частину спадщини покійного мільярдера, повідомляє британська газета The Sunday Times.

Березовський подав позов проти Гудавадзе до лондонського суду. Бізнесмен просить призначити незалежних експертів для визначення тієї частини спадщини Патаркацишвілі, на яку він може претендувати.

За деякими оцінками, спадщина грузинського опозиціонера загалом  становить 6 млрд. фунтів.

Березовський, думає, що має право успадкувати половину грошей покійного друга, з яким вони разом пропрацювали  20 років. Тим часом, Гудавадзе впевнена, що партнери поділили свій бізнес ще задовго до смерті Патаркацишвілі.

Останнім часом стосунки між Березовським і Гудавадзе значно погіршилися. "Борис та Інна не розмовляли протягом багатьох місяців. Вони дуже серйозно посварилися. Хоча раніше в них були майже родинні відносини", - розповіло  джерело, близьке до обох сторін конфлікту.

Бадрі Патаркацишвілі помер від серцевого нападу у своєму будинку біля Лондона на початку лютого 2008 року.

Колишній глава Служби безпеки Грузії Ігор Георгадзе стверджує, що грузинський опозиціонер і бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі помер не від серцевого захворювання, а від секретного препарату, який не залишає слідів в організмі жертви.

Читайте також:

У Білорусі затримали зведеного брата Патаркацишвілі
Березовський перевірить демократію в Грузії
Грузія прощається з лідером опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: