Березовський допоможе Лужкову та Батуриній грошима

Юрій Лужков та Олена Батуріна отримають фінансову допомогу від бізнесмена Бориса Березовського.

Бізнесмен Борис Березовський пообіцяв надати фінансову допомогу колишньому мерові Москви Юрію Лужкову і його дружині, главі фірми "Інтеко" Олені Батуриній. Про це Березовський, який проживає в Лондоні, заявив сам.

За словами бізнесмена, "якщо йому (Лужкову) буде погано, у нього або його дружини не буде грошей на те, щоб заплатити адвокатам за політичний притулок", він готовий йому допомогти. У той же час він підкреслив, що ця допомога не означає співпрацю з колишнім мером.

Про готовність зустрітися з Лужковим підприємець також заявив у бесіді з Life News. Раніше видання повідомляло, що минулого тижня Лужков подав документи на отримання британської візи. За даними видання, він відстояв чергу і здав відбитки пальців. Крім того, Life News зазначав, що в даний час у Великобританії перебуває дружина колишнього мера.

У той же час в прес-службі "Інтеко" заявили, що Олена Батурина знаходиться в Москві.

Крім того, друг Лужкова, співак Йосип Кобзон підкреслив, що Лужков не має наміру залишати Росію і переїжджати на постійне місце проживання за кордон. "Юрій Михайлович - патріот Росії, і навіть будучи ображений на державу, він ніколи не залишить нашу країну", - заявив Кобзон.

Читайте також:

Лужков зірвав засідання суду та подав документи на виїзд до Англії

Лужков отримав три мільйони рублів грошової компенсації

Новим мером Москви обрано "справжнього сибіряка" Сергія Собяніна

Зураб Церетелі встановить у Москві пам'ятник Лужкову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: