Березовський нагадав Путіну, що той за його гроші став колись президентом

За словами Березовського, якщо кампанія Путіна була організована на "брудні гроші", то він - "фальшивий президент" з 2000 року.

Підприємець Борис Березовський відповів російському прем'єр-міністру Володимиру Путіну на звинувачення в розкраданні грошей. "Якщо він дійсно вважає, що я щось украв, то хай прозвітує про 25 мільйонів доларів, які я дав йому на його ж прохання на кампанію в 1999 році ", - заявив бізнесмен в інтерв'ю журналу The New Times.

За його словами, якщо кампанія Путіна була організована на "брудні гроші", то він - "фальшивий президент" з 2000 року.

Про викрадені Березовським гроші Путін згадав під час "прямої лінії" 16 грудня, відповідаючи на питання, чого хочуть опозиціонери Володимир Мілов, Борис Нємцов і Володимир Рижков.

"Грошей і влади, чого вони ще хочуть?! У свій час вони поураганілі, в 90-х роках, потягли разом з Березовським [...] чимало мільярдів ", - заявив тоді прем'єр РФ.

Опозиціонери вже оголосили, що подадуть на Путіна до суду за наклеп. За словами Рижкова, російський прем'єр "чудово розуміє, що ніякі ми не корупціонери і не мільярдери ".

Заяву Путіна він розцінив як тиск на чиновників.

Нагадаємо, 16 грудня, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на 24 хвилини побив торішній рекорд спілкування з росіянами в прямому ефірі.

Читайте також:

Путін побив рекорд, відповідаючи на запитання росіян

Єдиний в світі музей Путіна під Санкт-Петербургом

Березовський назвав Мєдвєдєва "повним нулем"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: