Березовський назвав Мєдвєдєва "повним нулем"

Борис Березовський розкритикував нинішню владу РФ, назвавши Дмитра Мєдвєдєва - "повним нулем" і маріонеткою Путіна.

Опальний олігарх Борис Березовський назвав президента Росії Дмитра Мєдвєдєва "повним нулем", а також "рослиною", яке не здатна відчувати обстановку як в Росії, так і в світі.

Таку заяву він зробив, коментуючи інформаційну кампанію, яка розгорнулася в Росії, спрямовану проти мера Москви Юрія Лужкова.

Березовський наголосив. що причиною нападок на Лужкова є не він сам, а боротьба за владу, яка скерована групами, що стоять за президентом Дмитром Медведєвим і головою уряду Володимиром Путіним.

За словами опального олігарха, нинішнім російським президентом маніпулюють Путін, а також групи, що стоять за президентом, які відстоюють власні інтереси.

Торкаючись питання відставки Лужкова, Березовський заявив, що російська влада незабаром прийме щодо нього рішення, яке, за його словами, буде жорстким і дурним. Березовський зауважив, що у Лужкова в такій ситуації просто немає шансів зберегти свій пост.

Як повідомлялося раніше, Лужкова розкритикували серією сюжетів по головних телеканалах Росії. Перший канал зробив головною темою сюжету московські пробки, назвавши ситуацію в місті транспортним колапсом. "Росія 1", перш за все, звернула увагу на знесення історичних будівель в столиці.

Читайте також:

Мєдвєдєв привітав Південну Осетію з Днем незалежності

Лужкова розкритикували серією сюжетів по головних телеканалах Росії

Генпрокуратура покликала Березовського до Москви за грошима

яке не здатна відчувати обстановку як в Росії, так і в світі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: