Березовський пообіцяв підтримати Лужкова за певних умов

Березовський пообіцяв підтримати Юрія Лужкова, якщо він вийде 31 жовтня разом з опозиціонерами на Тріумфальну площу.

Бізнесмен Борис Березовський, який переховується від російських суден у Великобританії, пообіцяв підтримати екс-мера Москви Юрія Лужкова. Проте відбудеться це тільки в тому випадку, якщо колишній градоначальник вийде 31-го числа разом з опозиціонерами на Тріумфальну площу.

Таким чином Лужков доведе, на думку Березовського, що "брехливий, лицемірний, жадібний" чиновник змінився і взагалі не він забороняв минулі акції. Втім, бізнесмен висловив сумніви в тому, що подібний сценарій буде коли-небудь втілено в життя.

"Це мекання щодо 31-го числа - мовляв, не він вирішує, чи можна зібратися людям на Тріумфальній площі, - дуже жалюгідно виглядає, це розкриває його лицемірство", - прокоментував Березовський в інтерв'ю газеті "Маркер".

Він також висловив сумніви в тому, що Лужков зможе організувати новий демократичний рух. Для цього йому не вистачає політичної волі.

"Для того щоб стати політиком, треба набратися цієї волі, а не просто демократичної риторики, якою Лужков зараз зайнявся. Адже при цьому природно виникає питання: "А де ви були, товариш Лужков, перед тим як вам показали на двері?" - задається питанням бізнесмен.

Він також заявив, що слідом за відставкою неминуче піде помста Кремля. "Ви зрозумійте: там сидять мстиві, маленькі, жадібні чоловічки", - заявив Березовський.

На його думку, насамперед, атаці піддасться стан дружини екс-мера Олени Батуріної, власниці будівельної компанії "Інтеко". "Нічого нового в цьому немає - достатньо взяти приклад Ходорковського (екс-глави ЮКОСа Михайла Ходорковського), Чичваркіна (колишнього власника "Евросети" Євгена Чичваркіна), мій приклад, нарешті", - додав він.

Він припустив також, що зважаючи на ці події Лужков і Батуріна спробують якось убезпечити свій бізнес. При цьому, як він уточнив, найбільшим і важливим активом підприємниці є сам екс-мер: "Очевидно, що капіталізація всього, що є у Батуріної, безпосередньо залежить від того, чи є в її активі Юрій Михайлович".

У цілому, на думку Березовського, в кінцевому рахунку Лужков приєднається до нього і екс-власника "Евросети" Євгенія Чичваркіна, які втекли в Англію від кримінальних справ, заведених на них в Росії.

Читайте також:

Лужков заявив, що Мєдвєдєв злякався його тандему з Путіним

Зураб Церетелі встановить у Москві пам'ятник Лужкову

Юрий Лужков как символ постсоветского абсурда

Лужков дав перше інтерв’ю після відставки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: