Березовського хотіли вбити

За інформацією британських ЗМІ, на російського бізнесмена Бориса Березовського, який проживає у Лондоні, готувався замах.

Борис Березовський
Архів
За повідомленнями британських ЗМІ, життю Бориса Березовського загрожувала небезпека.

Британська поліція рекомендувала бізнесмену Борису Березовському, який проживає в Лондоні, на деякий час залишити країну через загрозу замаху на нього. Про це повідомив британський телеканал Sky News.

Представниця Березовського по зв'язках із пресою підтвердила журналістам факт того, що таке попередження бізнесмен отримав близько трьох тижнів тому. За її словами, правоохоронні органи запевнили Березовського в тому, що за тиждень він зможе безпечно повернутися в країну, що він і зробив.

"Це правда, але він не хоче заглиблюватися в подробиці, - сказала представниця бізнесмена. - Три тижні тому Скотланд-Ярд повідомив його про змову з метою його вбивства. Вони порадили йому залишити країну, а за тиждень його повідомили, що він може повернутися".

Деталі можливого замаху в середу були викладені на сторінках найпопулярнішої щоденної британської газети The Sun.
 
За даними видання, замах на Березовського мав відбутися в одному з престижних лондонських готелів (називається, зокрема, готель Hilton). Для маскування людину, яка повинна була вбити Березовського, мала супроводжувати дитина.

Готель Hilton
Lenta.ru
За інформацією The Sun, замах на бізнесмена мав статися в лондонському готелі Hilton.

Замах мав статися в перші два тижні липня, проте був розкритий британськими спецслужбами. За повідомленням Sky News, у спробі вбивства Березовського був звинувачений росіянин. Його вже вислали з Великобританії.

Офіційна британська влада не коментує повідомлень про замах на бізнесмена. "Ми не можемо ані підтвердити, ані спростувати дану інформацію", - заявив представник МВС Великобританії. 

Сам Березовський, якому в 2003 році Великобританія надала статус біженця, і який заочно обвинувачується Російською Федерацією в здійсненні низки злочинів, стверджує, що проти нього вже було зроблено декілька спроб замаху.

Борис Березовський
Lenta.ru
За словами Березовського, його вже кілька разів хотіли вбити.

 
"Скотланд-Ярд надає багато уваги моєму захисту, і я щасливий з цього", - заявляв раніше Березовський.
 
Тим часом, РИА Новости не вдалося отримати підтвердження цієї інформації в поліції Лондону. 

"Ми не обговорюємо питання надання людям персональної охорони", - заявив кореспонденту агентства представник прес-служби Скотланд-Ярду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: