Березовського поки що не судять

Савелівський суд Москви відклав на 12 липня заочні слухання у справі підприємця Бориса Березовського.

Савелівський суд Москви відклав на 12 липня заочні слухання у справі підприємця Бориса Березовського, який знаходиться в Англії і, якого звинувачують в розкраданні грошових коштів компанії "Аерофлот".

"Оскільки на судове засідання не з'явився представник "Аерофлоту" - він зараз у відпустці, - і ми підтвердили свою заяву про те, що не братимемо участь в процесі, суд ухвалив рішення про відкладення слухань на 12 липня", - повідомив адвокат Андрій Боровков, що представляє інтереси підсудного.

Березовського поки що не судять
Березовський забаронив своїм адвокатам представляти його інтереси в суді. (Фото: commons.wikimedia.org)
Крім того суд ухвалив рішення про надання Березовському захисника за призначенням, оскільки підприємець заборонив своїм адвокатам представляти його інтереси в російському суді.

Березовський знаходиться в міжнародному розшуку. Генпрокуратура звинувачує його в розкраданні грошових коштів авіакомпанії на загальну суму понад 214 мільйонів рублів шляхом шахрайства (частина 3 статті 159 УК РФ) і легалізації грошових коштів, викрадених у ВАТ "Аерофлот", на суму понад 16 мільйонів рублів (частина 3 статті 174 УК РФ). Статті, за якими звинувачується підприємець, передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном до десяти років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: