Березовського судять заочно

Басманний суд Москви санкціонував заочний арешт Бориса Березовського у справі про розкрадання 13 млн. дол. у банку СБС "Агро".

Березовського поки що не судять
Бориса Березовського звинувачують у розкраданні 13 мільйонів доларів. Захист олігарха чекає на "букет" нових звинувачень.
Басманний суд Москви за клопотанням Генпрокуратури Росії санкціонував заочний арешт Бориса Березовського у справі про розкрадання 13 мільйонів доларів у банку СБС "Агро". Суд ухвалив, що Березовський, залишаючись на волі, може впливати на слідство, оскільки володіє обширними зв'язками в правоохоронних органах і комерційних структурах, передає агентство "Інтерфакс". 

Адвокати Березовського зауважують, що рішення суду не загрожує їхньому підзахисному жодними юридичними наслідками. Проте, захист має намір подати скаргу. "Нічого іншого ми й не чекали. У цій справі рішучих доказів не було надано", - заявив адвокат Семен Арія. 

На слуханнях інший адвокат Березовського Андрій Свинок наполягав на тому, що його підзахисний не може вважатися звинуваченим, оскільки звинувачення було пред'явлено за відсутності представників захисту. Суддя відхилила таке заперечення, заявивши, що "звинуваченою визнають особу, щодо якої винесено ухвалу про залучення до кримінальної відповідальності". 

Арія також повідомив, що найближчим часом захист чекає на "букет" нових звинувачень на адресу Березовського в межах кримінальних справ, що вже знаходяться в провадженні Генпрокуратури, передають "РИА Новости”. Про які саме справи йдеться, адвокат не уточнив. "Слідчий від нас переховується, і ми вже який день не можемо до нього додзвонитися", - заявив Арія. 

У справі про розкрадання 13 мільйонів доларів у "СБС-Агро" Генпрокуратура звинуватила Березовського в шахрайстві й відмиванні грошей. За версією слідства, викрадені мільйони було витрачено на купівлю нерухомості у Франції, зокрема вілли Clocher de la Garoupe на Блакитному березі. За клопотанням прокуратури Басманний суд ухвалив накласти арешт на цей маєток. 

Березовській заявив, що рішення про арешт Clocher de la Garoupe "позбавлене смислу, логіки та права". "На щастя, повноваження Басманного суду поширюються тільки на Росію, інакше це була би катастрофа", - додав бізнесмен. Його захист стверджує, що Березовській ніколи не був власником вілли і ніколи не мав жодного стосунку до компаній, що взяли 13-мільйонний кредит у "СБС-Агро".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: