Берлусконі готується вшосте стати дідом

Подруга старшого сина Берлусконі Сільвія Тоффанін знаходиться на четвертому місяці вагітності.

Глава уряду Італії мультимільйонер Сільвіо Берлусконі готується вшосте стати дідом.

Подруга старшого сина Берлусконі П'єра Сильвіо, а за сумісництвом ведуча популярної передачі "Веріссімо", що виходить на одному з каналів сімейної "медіаімперії", Сільвія Тоффанін знаходиться на четвертому місяці вагітності.

Сім'я прем'єра до цих пір тримала цю інформацію в строгому секреті, про який знали лише довірені друзі.

Близькі стосунки пов'язують Берлусконі-молодшого і Тоффанін вже з 2001 року, причому близько року вони живуть разом. Цю вагітність давно чекали, і вона дуже порадувала главу сімейства.

У П'єра Сільвіо вже є доросла донька 19-річна Лукреція Вітторія, що з'явилася на світ в результаті його роману з моделлю Емануель Муссідою.

У самого глави сімейства Берлусконі двоє дітей (Марина і П'єр Сільвіо) від першого шлюбу, що тривав до 1985 року, і троє дітей (Барбара, Елеонора і Луїджі) від нинішнього шлюбу з Веронікою Ларіо, що у травні цього року оголосила про намір розлучитися з чоловіком.

У 73-річного італійського прем'єра є вже і п'ять онуків. Крім старшої дочки П'єра Сильвіо, це двоє синів Марини - 7-річний Габріеле і 5-річний Сільвіо, а також двоє синів Барбари - 2-річний Алессандро і що народився в липні цього року Едоардо.

Читайте також:

Берлусконі приїде в Україну

Напад на прем’єра Італії Берлусконі

Журнал Rolling Stone Italy назвав Сільвіо Берлусконі "рок-зіркою" року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: