Берлусконі: Італія не постачала зброю повстанцям у Лівії

Прем'єр-міністр Італії провів 20-хвилинну телефонну розмову з лідером лівійської революції Муаммаром Каддафі, під час якої вони обговорили ситуацію у Лівії.

Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі у телефонній розмові з лідером лівійської революції Муаммаром Каддафі категорично спростував заяву полковника про те, що Італія надала зброю і ракети маніфестантам у Лівії під час протестів у Бенгазі.

Телефонна розмова відбулася після звернення Каддафі до лівійського народу у вівторок, 22 лютого, та тривала 20 хвилин. Про це повідомили в урядовому палаці Кіджі.

Під час розмови італійський прем'єр знову заявив про необхідність мирного врегулювання конфлікту, щоб запобігти ризику громадянської війни.

Зі свого боку лівійський лідер заявив Берлусконі, що в країні "все у порядку" і що правду про події в Лівії розповідають лівійські ЗМІ.

Італійський уряд у вівторок на спеціальному засіданні обговорив ситуацію в Лівії, де були висловлені побоювання, що в наслідок останніх подій у Лівії на Апенніни можуть прибути 200-300 тисяч іммігрантів з цієї північноафриканської країни.

Нагадаємо, ввечері 22 лютого у своєму зверненні до народу лідер Лівійської Джамахірії Муаммар Каддафі заявив, що не може піти з влади, оскільки є "не звичайною людиною або навіть президентом, а лідером революції".

Він завірив, що влада ще не застосовувала силу в ході останніх подій у країні, але може застосувати її у випадку необхідності. За його словами, люди, які вийшли на акції протесту, заслуговують смертного вироку.

Масові акції протесту з вимогою відставки Муаммара Каддафі, який править країною 42 роки, продовжуються в Лівії з 15 лютого. У зіткненнях демонстрантів з поліцією та армією, за даними неназваного джерела із Міжнародного кримінального суду в Гаазі, загинуло близько 800 осіб.

Читайте також:

Глава МВС Лівії закликав армію приєднатися до повсталого народу

У Аркорі відбулися сутички між поліцією і демонстрантами, які вимагали відставки Берлусконі

ЛАД заборонила Лівії, яка головувала, брати участь у засіданнях

Українці в Лівії благають про допомогу: "Нам дуже страшно!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: