Берлусконі об'єднався з неофашистами

Голова італійського уряду Сильвіо Берлусконі оголосив про створення нової партії.

Італійський прем'єр-міністр Сильвіо Берлусконі оголосив про створення нової впливової правоцентристської партії "Народ свободи".

Прообразом нової політичної сили стала правляча коаліція, до якої входять партія Берлусконі "Вперед, Італія" і права партія "Національний альянс" Джанфранко Фіні, а також деякі дрібні політичні організації.

Тепер ці політичні сили остаточно об'єднуються в рамках єдиної партії.

"Ми хочемо, щоб цей патріотичний дух відкрив нову сторінку нового періоду, періоду, який став би вирішальним для надбання Італією (політичної) ваги в Європі та світі", - заявив Берлусконі на конгресі під час якого і відбулося об'єднання.

Варто зауважити, що партія "Національний альянс" була спадкоємицею руху, який свого часу очолював фашистський лідер Беніто Муссоліні. Глава партії Джанфранко Фіні публічно називав Муссоліні найбільш видатним політиком в світі.

Проте пізніше Фіні понизив градус радикальності своїх висловів і став вважатися більш помірним політиком. Він також оприлюднив офіційне вибачення за переслідування євреїв італійською владою в роки Другої світової війни.

Читайте також:

Берлусконі вважає кризу "американським грипом"

Берлусконі продовжує жартувати про колір шкіри Обами

Італія скасувала смертну кару

Криза збільшила доходи італійської мафії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: