Берлусконі оголосив себе найкращим прем'єром Італії

Прем'єр додав, що не має наміру йти у відставку через сексуальний скандал, в центрі якого він опинився.

Сильвіо Берлусконі заявив, що він є кращим прем'єр-міністром за 150 років історії Італії, і на цьому переконанні засновані всі його рішення і дії.

Прем'єр додав, що не має наміру йти у відставку через сексуальний скандал, в центрі якого він опинився.

Раніше Берлусконі сказав, що має намір подати до суду на тих, хто роздуває скандал і звинувачує його у зв'язках з повіями. Прем'єр-міністр підкреслив, що ніколи не платив за секс, і не бачить в цьому ніякого сенсу для тих, хто звик "завойовувати" жінок.

На думку слідчих, за сексуальні відносини з Берлусконі декільком десяткам жінок платили його знайомі, які хотіли таким чином завоювати його розташування. Вони приводили дівчат на вечірки на віллі Берлусконі, а також приносили іншим гостям наркотики. Зокрема, в цьому звинувачують бізнес-партнера Сільвіо Берлусконі Джампаоло Тарантіно.

У травні цього року ЗМІ звинуватили політика в зв'язку з неповнолітньою моделлю. Він відкинув ці звинувачення, проте дружина Берлусконі подала на розлучення. Згодом високооплачувана повія Патриція Д'Аддаріо розповіла, що отримала грошову винагороду за ніч з Берлусконі. Як докази вона представила аудіозаписи розмов з Тарантіно і самим Берлусконі.

Читайте також:

Дочка Берлусконі розкритикувала батька за непристойну поведінку

Берлусконі пішов у відпустку лікуватися від стресу

Італійська повія розповість про стосунки з Берлусконі в автобіографії

Берлусконі обіцяв повії крісло в Європарламенті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: