Берлусконі порівнює себе з Тимошенко і побоюється, що його також "згноять у тюрмі"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Берлусконі порівнює себе з Тимошенко і побоюється, що його також "згноять у тюрмі"

Долю Тимошенко Берлусконі раніше пророкував Путін / AFP

Адвокати екс-прем'єра Італії пророкують йому "похмуре майбутнє"

Колишній прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі на зустрічі з Євродепутатами висловив стурбованість своїм становищем і сказав, що його "згноять у тюрмі" як і Юлію Тимошенко, повідомляє "Українська правда".

Розмовляючи про судові переслідування Берлусконі заявив, що адвокати пророкують йому "похмуре майбутнє" і згадав про долю Юлії Тимошенко, яка досі сидить за ґратами, не зважаючи на масові протести. 

"Я гнитиму у в'язниці. І доказом цього є справа Тимошенко, коли, після численних протестів і навіть повстання проти її ув'язнення, усе затихло", - пояснив екс-глава італійського уряду.

Про те, що Берлусконі спіткає доля української екс-прем'єрки, йому також сказав і президент Росії Володимир Путін.

"Путін попередив мене, що мене змусять заплатити за все. Він сказав, що я закінчу як Тимошенко", - розповів італійський політик.

Берлусконі також пожалівся депутатам на скрутне становище його партії та пообіцяв зробити все, аби знову її возз'єднати і втримати політичний вплив.

У жовтні минулого року міланський суд засудив Берлусконі до чотирьох років в'язниці за причетність до фінансових махінацій в належній йому компанії Mediaset.

Нагадаємо, раніше колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заявив про намір подати клопотання про заміну покарання на домашній арешт на громадські роботи. 

Наступна публікація