Берлусконі повертається до активної політичної діяльності

Берлусконі вже з'являвся на публіці на Лазурному березі, був без пов'язок і добре виглядав.

Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі повертається до активної політичної діяльності після нападу, здійсненого на нього в середині грудня.

У його сьогоднішньому розкладі, за повідомленням прес-служби урядового Палацу Кіджі, зустріч з ключовими представниками правлячої партії "Народ свободи" і, не виключено, бесіда з президентом республіки Джорджо Наполітано.

Основними темами цих зустрічей стануть підготовка до перетворень, першочерговими серед яких називаються конституційні і реформи системи правосуддя і фінансів, обрання кандидатів від Народу волі на адміністративні вибори, які у ряді регіонів країни пройдуть в березні.

Берлусконі вже з'являвся на публіці на Лазурному березі, був без пов'язок і добре виглядав. За власними заявами, він готовий приступити до виконання своїх обов'язків і працювати "на благо Італії та італійського народу".

Раніше повідомлялося, що до активної діяльності Берлусконі приступить відразу після свята Бефани (святий Епіфанії 6 січня), однак вихід на роботу він відклав до понеділка.

Берлусконі пішов у вимушену відпустку майже на місяць після скоєного на нього 13 грудня нападу на Домській площі в Мілані. Психічно неврівноважений чоловік кинув у голову уряду важку сувенірну статуетку, пошкодивши обличчя і вибивши декілька зубів. Чотири ночі Берлусконі провів в міланській лікарні, а потім переїхав до своєї резиденції в Аркоре (під Міланом), де весь цей час, за повідомленнями прес-служби, працював з документами. Тим не менше, всі заплановані у прем'єрському робочому графіку заходи були скасовані, включаючи участь у міжнародній конференції з питань зміни клімату в Копенгагені.

Читайте також:

Берлусконі на лікарняному готує новий альбом любовних пісень

Берлусконі вирішив використати своє розбите обличчя на плакатах

Берлусконі готується вшосте стати дідом

Напад на прем’єра Італії Берлусконі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: