Берлусконі пригрозили розправою

На адресу італійського прем'єра надійшли погрози від "Червоної бригади". Спецслужби порекомендували Берлусконі уникати появ на публіці.

На адресу прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі надійшли погрози від лівих радикалів з "Червоних бригад".

Через погрози розправи спецслужби порекомендували главі уряду уникати несподіваних появ на публіці, що не супроводжуються належними заходами безпеки.

При цьому представники спецслужб не можуть з упевненістю сказати, що отримані послання з погрозами розправи дійсно надійшли від "Червоних бригад".

На думку експертів, навіть якщо послання є підробленими, воно свідчить про небезпечні для Берлусконі настрої в суспільстві. Повідомляється також, що автори листа вимагали відставки парламентського спікера Джанфранко Фіні і лідера "Північної Ліги" (організації, що виступає проти мігрантів) Умберто Боссі. У посланні Фіні, Боссі та Берлусконі були названі "новими чорносорочечниками".

Організація "Червоні бригади" припинила діяльність ще в 1988 році. За 18 років існування вона здійснила кілька великих терактів, в тому числі викрадення і вбивство колишнього італійського прем'єра Альдо Моро. Згодом нові організації лівих радикалів у ЗМІ називали "новими червоними бригадами".

Сільвіо Берлусконі в останні місяці знаходиться в центрі відразу декількох сексуальних скандалів. Крім того, Конституційний суд Італії зняв з прем'єр-міністра недоторканність, тому найближчим часом Берлусконі загрожує судовий розгляд.

Тим часом, старша дочка прем'єр-міністра Марина Берлусконі тиждень тому назвала переслідують главу уряду неприємності "підступами політичних опонентів".

Читайте також:

"Зацькований" судами Берлусконі готує судову реформу

Конституційний суд Італії позбавив Берлусконі недоторканності

Суд звинуватив Берлусконі в хабарництві

Букмекери почали приймати ставки на наступну "жертву" Берлусконі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: