Берлусконі розважався з повіями, поки в нього гостював Путін

Італійська преса з'ясувала, що навесні 2010 року, коли Путін перебував з візитом в Італії, Берлусконі розважався з повіями.

Напередодні зустрічі з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним його італійський колега Сильвіо Берлусконі влаштовував оргії з повіями і стриптизерками, стверджує преса.

Як повідомляє британська газета The Sunday Times, італійська поліція, розслідуючи зв'язок Берлусконі з танцівницею з Марокко Керімою ель-Махруг (Рубі), стала з'ясовувати, як вона проводила час, і прийшла до висновку, що Рубі часто залишалася на віллі Сан-Мартіно під Міланом до глибокої ночі або навіть до наступного ранку. Вона була на віллі Берлусконі і три квітневих дні, серед яких - 25 квітня 2010 року. У той же час Путін відвідував з візитом Італію і зустрічався з Берлусконі - щоправда, на віллі Джернето.

Нагадаємо, Рубі визнає, що бачилася з Берлусконі, але стверджує, що не займалася з ним сексом, він лише надавав їй покровительство і допомогу у важкій життєвій ситуації. За деякими даними, за секс з Рубі Берлусконі заплатив їй загалом 7000 євро. Проституція не заборонена в Італії, але займатися нею можна з 18 років, а Рубі в той час, коли вона, як підозрюють, продавала своє тіло Берлусконі, було лише 17. У перехопленій телефонній розмові Берлусконі заявив, що владі не вдасться довести його інтимний зв'язок з Рубі.

Крім того, газета посилається на дані слідства, які просочилися в італійську пресу, відповідно до яких Берлусконі організував на своїй віллі конкурс стриптизу за участю дівчат з телешоу каналів, які належать йому. Дівчати мали одягатися в костюми медсестер і поліцейських. "Призом було залишитися на ніч з ним", - повідомляє газета.

Наприклад, ніч 19 вересня Берлусконі провів на своїй віллі Сан-Мартіно поблизу Мілана "в компанії двох чоловіків і близько 25 молодих жінок": "після вечері жінки попрямували до кімнати, яку одна з них назвала" Бунге-Бунге", оформлену в стилі нічного клубу і з жердиною для стриптизу". Слова "Бунге-Бунге", за даними слідчих, мали відношення до оргій.

Кращу стриптизерку, відібрану для того, щоб залишитися на ніч, Берлусконі запитав, чи сподобався їй вечір. Вона відповіла: "Ні!" Берлусконі запитав, чому, і вона відповіла, що принижена. Але подруга Ніколь Мінетті вилаяла її: "Ти відреагувала дуже жорстко. Пам'ятай, що він завжди може бути тобі корисний!"

У сприянні проституції звинувачуються Ніколь Мінетті 25 років, громадянка Італії та Великобританії, депутат однієї з місцевих рад, в минулому - стриптизерка, а також диктор новин Еміліо Феде і продюсер Леле Мора.

Наприклад, Берлусконі послав Мінетті в міланську поліцію, щоб визволити з ув'язнення Рубі, затриману за підозрою в крадіжці. Мінетті також дбала про потреби повій і стриптизерок, які проживали у квартирах житлових будинків, побудованих у свій час компаніями, які належать Берлусконі.

Сам Берлусконі відкидає звинувачення у зв'язку з Рубі. "У мене є постійні стосунки, і я ніколи не платив за секс - абсурдно навіть припустити таке. Користуватися платними послугами повій - нижче моєї гідності", - заявив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, прокуратура розслідує підозри в зловживанні Берлусконі своїми повноваженнями: він нібито подзвонив в міланську поліцію і зажадав звільнити Рубі з-під варти. За деякими даними, Берлусконі подзвонив комісару міланської поліції Вінченцо Індольфі і запропонував відпустити затриману, посилаючись на той факт, що дівчина є онукою президента Єгипту Хосні Мубарака. Як з'ясувалося пізніше, ця інформація виявилася помилковою.

Тим не менш комісар виконав прохання політика, після чого цим випадком зацікавилася прокуратура - звільнення Рубі проходило з порушенням італійських законів.

Читайте також:

Берлусконі платив неповнолітній повії 10 тис. за секс і пригощав травкою

Берлусконі приліпив античній статуї пеніс

Берлусконі заявив, що ніколи не фліртував з комуністками

Італійці знущались над Берлусконі, називаючи його педофілом та мафіозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: