Берлусконі стверджує, що він супермен і проституткам не платить

Сильвіо Берлусконі не погодився з тим, що він хворий, як стверджує його дружина. Це в неї "хвороблива уява", сказав глава італійського уряду.

Скандально відомий глава італійського уряду Сильвіо Берлусконі відкинув всі звинувачення у тому, що він платив гроші запрошеним на вечірки "ескорт-герл" за секс, а також завірив у тому, що він "не хворий" і є "суперменом".

Нагадаємо, медіамагнат Берлусконі, 73 років, з квітня цього року був в центрі ряду секс-скандалів, але його популярність серед італійців залишилася високою. Все почалося з того, що після відвідин ним вечірки на честь дня народження моделі Ноємі Летіції дружина прем'єра 53-річна Вероніка Ларіо оголосила про розлучення, назвавши чоловіка "хворим" і звинувативши його в "зв'язках з неповнолітніми".

Пізніше з'ясувалося, що декілька "ескорт-герл" були присутні на приватних вечірках Берлусконі, а одній, як вона стверджує, заплатили за ніч з прем'єром.

Сам же Берлусконі все заперечує, пише видання. "Я ніколи не мав зв'язків з неповнолітніми, - заявив він, - у тому числі і з Летіцією... Я ніколи не платив повіям... Весь час (на вечірках) навколо мене знаходиться 15 охоронців, 10 людей обслуговуючого персоналу і музиканти... Тільки людина з хворою уявою могла б придумати щось інше і уявити, що це було".

Також він піддав критиці газету La Repubblica за нападки на нього, що продовжуються ось вже п'ять місяців. Особливо він зупинився на так званих десяти питаннях - газета друкує подібні серії питань, звернених до Берлусконі, починаючи з червня. "Якщо ці питання мені задала б інша газета - інша газета, яка не є політичною партією, - я б відповів", - пояснив італійський прем'єр.

Замість відповіді він додав: "Просто подивіться на те, що я зробив за останні 15 місяців на посту прем'єр-міністра, і переконаєтеся, що я не хворий, а супермен".

Читайте також:

Дочка Берлусконі розкритикувала батька за непристойну поведінку

Берлусконі пішов у відпустку лікуватися від стресу

Італійська повія розповість про стосунки з Берлусконі в автобіографії

Берлусконі обіцяв повії крісло в Європарламенті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: