Берлусконі створить нову партію

Берлусконі найближчим часом має намір оголосити про створення єдиної правоцентристської "Партії свобод".

Берлусконі створить нову партію
Напередодні Берлусконі категорично спростував інформацію про намір створити нову "Партію свобод". (Фото: theage.com.au)
Екс-прем'єр Італії, лідер опозиції і голова найбільшої італійської правої партії "Вперед, Італія!" Сільвіо Берлусконі найближчим часом має намір оголосити про створення єдиної правоцентристської "Партії свобод", повідомив представник партії.

За його словами, Берлусконі незабаром збирається зареєструвати назву "Партія свобод" і партійний логотип. У нову партію окрім "Вперед, Італія!" можуть увійти, зокрема, партії Національний альянс і Ліга Півночі.

Чутки про подібне політичне об'єднання, яке повинне було з'явитися у відповідь на створення єдиної лівої "Демократичної партії", ходять давно, проте постійно спростовувалися самим Берлусконі.

Так, напередодні Берлусконі категорично спростував інформацію про намір створити нову "Партію свобод", яка з'явилася в газеті "La Stampa".

Стаття, яка "з'явилася в "La Stampa" є фантазією періоду літніх відпусток", - заявив Берлусконі, коментуючи матеріал, надрукований на сторінках цієї впливової газети Турину.

За його словами, створена ним в 1994 році "Вперед, Італія!" залишається "оплотом свободи і демократії" в країні, заміни якому не існує.

Тепер італійські політичні оглядачі і виборці задаються справедливим питанням: хто більше бреше - Берлусконі чи преса.

В п'ятницю Берлусконі заявив, що головне завдання опозиції полягає в тому, щоб якнайшвидше "звалити" уряд Романо Проді. 

Лідер опозиції сказав, що веде із цього приводу переговори з сенаторами, незгодними з політикою нинішнього кабінету.

За словами Берлусконі, багато хто з них підтримує опозицію. Тому в "політичному плані восени цього року країну чекають гарячі події", запевняє колишній прем'єр. Про швидке падіння нинішнього італійського уряду він заявляв неодноразово, використовуючи для цього будь-яку можливість.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: