Берлусконі відчув, що за місяць постарів на рік – тепер йому 36

За словами голови італійського уряду, через труднощі останнього часу постарів на цілий рік. Місяць тому він відчував себе на 35 років.

 74-річній прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі визнав, що відчуває себе вдвічі молодше, хоча через труднощі останнього часу постарів на цілий рік. Місяць тому він заявляв, що відчуває себе на 35 років.

"Про цей уряд (уряд прем'єра Берлусконі – ред. ) кажуть, що він не працює. Чому ж тоді ми відчуваємо себе такими втомленими? Всього місяць тому я відчував себе 35-річним, потім на мене багато чого навалилося, і сьогодні я відчуваю, що мені всі 36 ", - сказав італійський прем'єр-міністр. Між тим, в кінці вересня йому виповнилося 74 роки.

Останнім часом Берлусконі дійсно важко – у його бік лунають постійні вимоги піти у відставку. Причому про це говорять не тільки в опозиції, а й серед союзників по правлячої коаліції.

Берлусконі, у свою чергу, відмовляється йти у відставку та підкреслює, що проведення дострокових парламентських виборів у країні  в час економічної кризи було б безвідповідально.

Голосування з питання про довіру уряду Італії призначено на 14 грудня і пройде практично одночасно в обох палатах парламенту. Прем'єр-міністр не раз заявляв, що впевнений у підтримці з боку депутатів.

"Ми розраховуємо на те, що 14 грудня отримаємо довіру як у Палаті депутатів, так і в Сенаті. В іншому випадку ми вирушимо на Холм (Квіринальський пагорб у Римі, де знаходиться резиденція глави держави – ред.) і вимагатимемо проведення нових виборів", - заявив Берлусконі.

Нагадаємо, італійській прем'єр піддається критиці не тільки з приводу дій уряду – він неодноразово ставав героєм секс-скандалів. Зокрема, нещодавно італійська повія зізналася у сексуальних стосунках з прем'єром. За її словами, він заплатив їй 10 тисяч за секс та пригостив травкою.

Читайте також:

Італійський суд довів зв'язки Берлусконі з мафією

Берлусконі приліпив античній статуї пеніс

Берлусконі звинуватили у хворобливій пристрасті до жінок

З жиру Берлусконі у Швейцарії створили мило

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: