Берлусконі відмовився від мобілки через страх прослуховування

Саме прослуховування телефонних розмов послужило причиною останнього гучного сексуального скандалу, пов'язаного з ім'ям Берлусконі.

 Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі відмовився від використання мобільного телефону. Він пояснив це тим, що на Апеннінах щироко розповсюдилась практика прослуховування телефонних розмов з санкції судово-слідчих органів.

"Всі вже згодні, що неможливість вільно розмовляти по телефону є проблемою свободи. Саме тому я більше не користуюся мобільним телефоном", - заявив Берлусконі на публічній церемонії в Мілані.

Саме прослуховування телефонних розмов послужило причиною останнього гучного сексуального скандалу, пов'язаного з ім'ям Берлусконі. У рамках так званої "справи Рубі" прокуратура Мілана висунула прем'єр-міністру звинувачення в причетності до проституції неповнолітніх та зловживанні службовим становищем з метою приховування даного злочину.

Італійський прем'єр категорично відкидає всі звинувачення на свою адресу, вимагаючи покарати служителів італійської феміди, які, на його думку, переслідують політичні цілі і грубо порушують приватне життя громадян Італії.

Берлусконі не раз говорив, що прослуховування телефонних розмов з санкції прокуратури та судових органів призвела до того, що Італія перестала бути повністю вільною країною.
Прем'єр-міністр і його політичні прихильники вимагають терміново скоротити масштаби цієї практики.

На розгляді національного парламенту знаходиться їхній законопроект, який встановлює, що прослуховування, в тому числі телефонних розмов, можна вести тільки в тих випадках, коли особи підозрюються у скоєнні злочинів, що караються тюремним ув'язненням на термін не менше п'яти років.

Читайте також:

У рекламі про кастрацію котів зобразили Берлусконі

Скандал в Італії: Умберто Еко порівняв Берлусконі з Гітлером

Берлусконі звинуватили в оргіях у замку XV століття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: