Берлусконі відправив моделі кольє від "татуся-вчителя". Дружина в шоці

Італійський прем'єр знову потрапив в історію через юних красунь з модельною зовнішністю.

Італійський прем'єр Сільвіо Берлусконі, який нещодавно знову став героєм повідомлень преси, вирішивши послати до Європарламенту молодих дівчат модельної зовнішності, але без політичного досвіду, знову потрапив в історію.

Як пише Daily Mail, Берлусконі називає себе "маленьким татусем" для молодої блондинки Ноемі Летиції, дочки ділового партнера. Він був неочікуваним гостем на вечірці з приводу її дня народження і подарував їй кольє та свою фотографію з підписом.

Міс Летиція дала інтерв'ю італійським газетам, у якому розповіла, що була дуже здивована побачити чоловіка, якого називає таточком, на своїй вечірці. "Я називаю його татусем, але, звичайно, він є другим для мене після мого рідного батька. Він зробив мені гарний подарунок – подарував кольє", - поділилася юна красуня. На фотографії, яку презентував Берлусконі був напис: "Моїй маленькій Ноемі, маленькій художниці від твого маленького татуся-викладача''.

Дружина італійського прем'єра Сільвіо Берлусконі дізналася про цю історію з преси і заявила у відкритому листі, що їй надзвичайно неприємно читати новини про участь Берлусконі у вечірках 18-річних красунь. Адже він, додала Вероніка Ларіо, ніколи не був присутній на таких же заходах його власних дітей. Берлусконі має трьох дорослих дітей – Барбару, Елеонору та Луіджі – від Ларіо та двох від попереднього шлюбу.

Сам Берлусконі вибачився перед дружиною за свою участь у вечірці та повідомив, що вона не повинна вірити усьому, що пишуть газети.

Вероника Ларіо також розкритикувала ідею свого чоловіка відправити до Європарламенту дівчат з модельною зовнішністю. За інформацією британського видання The Independent, вона назвала таку практику "безсоромною халтурою".

Дружина Берлусконі заявила, що не схвалює кандидаток, які балотуватимуться на європейських виборах від партії її чоловіка. У останні дні темою суспільної дискусії стала ідея глави італійського уряду ввести у виборчі ряди партії дівчат з шоу-бізнесу, що не мають політичного досвіду.

Передбачається, що таким чином Берлусконі створює новий імідж партії перед виборами до Європарламенту. Вероника Ларіо також відзначила: "Я і мої діти є жертвами... цієї ситуації. Ми вимушені терпіти її, і це змушує нас страждати".

Сам прем'єр-міністр спробував дистанціюватися від скандалу, заявивши, що рішення про висунення кандидаток приймав не він, а інші члени партії.

Проте потім, як пише Independent, Берлусконі пішов в контрнаступ: "Я проведу виборчу кампанію з цими так званими шоу-дівами, і вони виступатимуть нарівні зі мною, і я оповіщу всі їх заслуги і те, що вони вже встигли зробити в житті".

Італійський прем'єр заявляє, що він і його прибічники хочуть "омолодити політичний клас за рахунок освічених, вихованих людей, які, на відміну від деяких представників інших партій, добре одягаються і не виділяють поганих запахів".

Багато спостерігачів тим часом вважають, що Берлусконі, швидше, штучно створює образ "плейбоя" і, цілком можливо, що після світських вечірок він залишається наодинці.

Нагадаємо, італійський прем'єр Сильвіо Берлусконі обрав кандидатками в Європарламент жінок без політичного досвіду, але з модельною зовнішністю.

Серед красунь, які представлятимуть Італію на європейській арені, - зірка реаліті-шоу "Великий брат", телеведуча, яка в 2000 році була фіналісткою конкурсу "Міс Італія", а також дві актриси, що грають в італійських телесеріалах.

Читайте також:

Берлусконі збирається до Білорусі

Берлусконі призначив топ-моделей європарламентарями від Італії

Італії показали голого Берлусконі

Берлусконі запропонував поселити постраждалих від землетрусу на своїх віллах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: