Берлусконі виступив проти військової операції в Лівії

За словами Берлусконі, він був проти військового втручання у ситуацію в Лівії, але змушений був зробити це, оскільки його руки були зв'язані рішенням парламенту.

Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі виступив проти військової операції НАТО в Лівії і заявив, що з самого початку не підтримував її.

"Я був проти військового втручання у ситуацію в Лівії, але я змушений був зробити це, оскільки мої руки були зв'язані рішенням парламенту", - сказав Берлусконі.

За його словами, він і зараз виступає проти цього втручання, оскільки ніхто не знає, як воно закінчиться.

Як відомо, Італія бере участь в операції практично з самого її початку.

Нагадаємо, з середини лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою усунення від влади правлячого країною більше 40 років Муаммара Каддафі, які згодом переросли в збройне протистояння між урядовими силами і повстанцями.

СБ ООН 17 березня прийняв резолюцію, що передбачає введення безпольотної зони над Лівією і відкриває можливість іноземного військового втручання в ситуацію в країні. В операції коаліційних сил, що розпочалася 19 березня, беруть участь, зокрема, Великобританія, Франція, США, Канада, Бельгія, Італія, Іспанія, Данія, Норвегія.

Мандат на операцію закінчувався в кінці червня, але 1 червня НАТО продовжило операцію на 90 днів - до кінця вересня.

Читайте також:

Після падіння режиму Каддафі НАТО віддасть Лівію ООН

Африканський союз відмовився підтримати арешт Каддафі

Каддафі готовий перенести військові дії в Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: