Берлусконі з Путіним і Мєдвєдєвим оглянув літак і пофліртував із стюардесами

Мєдвєдєв і Путін особисто проводили Берлусконі до сочинського аеропорту, де вони оглянули середньомагістральний літак Superjet 100.

Італійський прем’єр Сільвіо Берлусконі відвідав Росію. За результатами зустрічі було підписано сім документів і досягнуто домовленості про співпрацю у військовій сфері та енергетиці.

Перед тим, як розпрощатися, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв та прем’єр РФ Володимир Путін показали Берлусконі надію російського літакобудування - середньомагістральний літак Superjet 100.

Мєдвєдєв і Путін особисто проводили Берлусконі до сочинського аеропорту.

За підсумками зустрічі, 2011 оголошено роком Росії в Італії та Італії в Росії. Італія вже запрошена в Сколково: офіційний Рим підготував список з 30 компаній. А Берлусконі підтримав ідею Мєдвєдєва створити новий договір про колективну безпеку.

"У мене таке відчуття, що нам потрібно зробити певне зусилля, щоб вдихнути в ОБСЄ нове життя. Як це зробити? У нас є свій рецепт", - зазначив Мєдвєдєв.

Одне з питань було задано про WikiLeaks, де днями було опубліковано листування дипломатів про можливу особисту зацікавленість Берлусконі в спільних з РФ енергопроектах. У свою чергу Берлусконі заперечив це.

"Не було ніколи за минулі роки жодної дещиці інтересів особистого характеру в роботі, ніколи, з жодного приводу. Ми їх не обговорювали", - відповів Берлусконі на запитання про сайт WikiLeaks.

Вже після офіційних переговорів відбулася прогулянка по Червоній галявині. Про що саме говорили Мєдвєдєв, Путін і Берлусконі, достеменно не відомо.

Читайте також:

Парламент Італії готується скинути Берлусконі

Берлусконі звинуватили у хворобливій пристрасті до жінок

Путін захотів провести відпустку разом із Берлусконі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: