Берлусконі заразився скарлатиною від свого онука

Італійський прем’єр захворів на скарлатину після спілкування з п’ятьма своїми онуками. За словами медиків, хвороба має легку форму.

Глава уряду Італії Сільвіо Берлусконі захворів скарлатиною в легкій формі.

Після повернення з Росії 73-річний прем'єр заразився цим інфекційним захворюванням під час спілкування з одним із п'ятьох своїх онуків.

У зв'язку з цим всі заходи за участю Берлусконі, заплановані на цей тиждень, були поставлені під сумнів. Зокрема, перенесена з 27 жовтня на більш пізній термін церемонія приймання селища, побудованого в постраждала від руйнівного землетрусу області Абруццо силами іншої італійської області Фріулі-Венеція-Джулія.

Крім того, найімовірніше, Берлусконі не зможе взяти участь у черговому засіданні Європейської Ради, яке заплановано на 29-30 жовтня в Брюсселі.

У той же час хвороба, ймовірно, не повинна перешкодити Берлусконі бути присутнім на суді за звинуваченням в ухиленні від сплати податків.

Це стало можливим після того, як італійського прем'єра позбавили імунітету від кримінального переслідування. Судовий процес розпочнеться 16 листопада. Таким чином у Берлусконі є на одужання ще три тижні.

Поки ж прем'єр-міністр продовжує займатися вирішенням поточних політичних питань у своїй особистій резиденції в Аркорі, де він, зокрема, провів зустріч з національними координаторами партії "Народ Свободи", лідером якої він є.

Скарлатина - гостре інфекційне захворювання, що характеризується загальною інтоксикацією, лихоманкою, запаленням піднебінних мигдалин і точкового висипом по всьому тілу. Переважно скарлатиною хворіють діти, але їй можуть заразитися і дорослі.

Читайте також:

Влада Італії наказала закрити групу "Вб'ємо Берлусконі" на Facebook

Берлусконі скасував зустріч з королем Йордані, щоб погуляти на вечірці Путіна

Берлусконі приїхав до Петербурга та зустрівся з Путіним

Берлусконі пригрозили розправою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: