Берлусконі збирається до Білорусі

Лукашенко після зустрічі з італійським прем'єром повідомив, що Берлусконі готовий відвідати Білорусь.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зустрівся в Італії з прем'єр-міністром Сильвіо Берлусконі в рамках першого за останні 14 років візиту білоруського лідера до Європи.

За словами Лукашенка, Берлусконі готовий відвідати Білорусь.

"Берлусконі сказав мені, що готовий відвідати Білорусь. Сподіваюся, що цей візит може відбутися восени. Дату візиту ми визначимо пізніше по дипломатичних каналах", - розповів Лукашенко.

27 квітня увечері в урядовому Палаці Киджі в Римі відбулася вечеря, на якій були присутні Лукашенко, Берлусконі та глава МЗС Італії Франко Фраттіні. Лукашенко підкреслив, що ця зустріч продовжувалася більше трьох годин, і назвав італійського прем'єра "людиною, повною енергії".

В найбільш впливовій газеті Італії Corriere della Sera під заголовком "Ми зажадаємо від Лукашенко пошани свобод" був надрукований відкритий лист Фраттіні, в якому він заявив про необхідність допомогти Білорусі "встати на поступову дорогу демократичної еволюції".

Глава МЗС підкреслив, що візит Лукашенка до Італії пройде "під знаком загальних європейських зусиль зі сприяння прогресивного наближення Білорусі до Європи і її демократичних стандартів".

Він вказав також, що ЄС вирішила припинити деякі санкції відносно Білорусії і залучити цю країну в програму "Східне партнерство", "запросивши її президента Лукашенка взяти участь в саміті, який відбудеться в Празі 7-8 травня".

Як повідомлялося, 27 квітня Лукашенко зустрівся з Папою Римським Бенедиктом XVI.

Після закінчення особистої аудієнції Лукашенко представив Папі свого молодшого сина Миколу, який подарував понтифіку свій буквар. Бенедикт XVI був зворушений цим жестом.

На прощання білоруський президент сказав понтифіку: "Якщо на те буде воля Божа, зустрінемося на білоруській землі".

Читайте також:

Лукашенко вперше за 14 років відвідав Європу

Лукашенко поїде до Праги, хоча його і не хочуть там бачити

Чеські сенатори вирішили не випускати Лукашенка з літака

Євросоюз визнав Лукашенка своїм партнером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: