Берлусконі зізнався в любовних походеньках

Італійський прем'єр Сильвіо Берлусконі заявив, що він не святий, але заперечує, що платив за секс.

Італійський прем'єр Сильвіо Берлусконі через кілька днів після висвітлення в пресі подробиць його сексуальних розваг з повією, вирішив відповісти на закиди в своїй унікальній манері.

"Навколо стільки красунь і їх залицяльників" — відзначив Берлусконі - "я не святий, думаю, всі ви це розумієте. Сподіваюся, навіть парубки з La Repubblica здогадуються" - зазначив він своїм головним суперникам з видання, що найактивніше поширюють інтимну інформацію про главу кабінету міністрів.

В свою чергу газета La Repubblica подала до суду на прем'єра. Причиною позову стало те, що Берлусконі назвав діяльність газети, що публікувала матеріали про сексуальний скандал, підривною і антидержавною.

Журналісти також звинуватили політика в тому, що він порушує правила ринку, використовуючи своє службове становище: у червні Берлусконі звернувся до групи бізнесменів з вимогою не розміщувати свою рекламу в цій газеті.

Цього тижня опитування громадської думки показало, що рівень підтримки Берлусконі знизився до 49% - це найнижчий рівень від часу, коли торік він повернувся до влади.

Нагадаємо, що кілька газет на своїх вебсайтах опублікували аудіозапис розмов, які, за їхніми словами, вели пан Берлусконі та повія, як вона сама себе називає, Патріція Д'Аддаріо.

Читайте також:

Берлусконі провів ніч з повією в "путінському" ліжку

Берлусконі: я ніколи не платив за секс

У справі "дівчат для Берлусконі" допитають його охоронців

У Берлусконі народився п’ятий онук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: