Берлусконі знову опинився у центрі сексуального скандалу

Колишня модель і "дівчина з супроводу" заявила, що не тільки розважала Берлусконі і навідувалася в його подружню спальню, але й має у своєму розпорядженні відеозапис.

Італійська преса пише про новий поворот у "справі Берлусконі". Нагадаємо, що прем'єр-міністра Італії звинувачують у подружній зраді, пристрасті до юних дівчат та організації вечірок для високопоставлених гостей, на яких "порушувалися пристойності. На цьому тижні з'явилися нові матеріали, які компрометують Сільвіо Берлусконі" по жіночій частині ".

Колишня модель і "дівчина з супроводу" 42-річна Патриція Д'Аддаріо заявила, що не тільки розважала Берлусконі і навідувалася в його подружню спальню, але й має у своєму розпорядженні відеозапис, що незаперечно підтверджує її слова. За словами колишньої "елітної повії", вона передала цей запис представникам обвинувачення.

Патріція розповіла, що на кадрах даного відеозапису видно, як вона дивиться у дзеркало, що відображає подружню спальню Берлусконі у Римі - на стіні видно малюнок Вероніки Ларіо, дружини прем'єр-міністра. Італійські газети з посиланням на джерела в поліції пишуть, що проведена експертиза підтвердила: на відеозапису відзнята кімната в палаці Граціолі і чути голос Сільвіо Берлусконі.

Повідомляється, що слідство вже допитало інших трьох колишніх "дівчин з супроводу", які стверджували, що їм платили за участь у вечірках Берлусконі.

В оточенні італійського прем'єра заявляють, що не варто вірити "вигадкам проституток". При цьому підкреслюється, що Сільвіо Берлусконі не пам'ятає жінки по імені Патріція Д'Аддаріо.

Сама вона стверджує, що колись була актрисою і навіть працювала в Америці асистенткою у самого Девіда Копперфільда, знаменитого ілюзіоніста. У поліцейських архівах зберігається свідоцтво по іншому періоді її життя: Патріція подавала заяву проти якогось сутенера, який убив її подругу і погрожував їй самій.

Незаперечним фактом є та обставина, що Патріція Д'Аддаріо висувалася кандидатом на європейських та муніципальних виборах від правоцентристського блоку "Народ свободи" (Popolo della Libertà), який очолює Сильвіо Берлусконі. Втім, мало хто береться стверджувати, що вона була протеже самого Берлусконі.

Помічники італійського прем'єра кажуть, що "сексуальний скандал" роздувається політичними супротивниками Берлусконі, які використовують його сімейні проблеми в корисливих цілях.

За останні тижні багато жінок розповідали про свої "особливі" відносини з Берлусконі. Комусь з них явно хотілося просто нагадати про себе, хтось отримав перші "хвилини слави". Не виключено, що чиїсь свідчення були добре оплачені. З розповідей Патріції Д'Аддаріо випливає, що одного разу їй не заплатили за ніч на віллі Берлусконі - але навряд чи це могло бути достатнім мотивом для наклепу на прем'єр-міністра. Більшість італійців вірять розповідям про любовні пригоди "татуся Сільвіо".

Читайте також:

Берлусконі звинуватили у сутенерстві

Опубліковані провокаційні фото з "інтимних" вечірок Берлусконі

Подружки Берлусконі називали його "татусем". Одна з них написала про це книгу

Дружина Берлусконі подає на розлучення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: