Берлусконі платив неповнолітній повії 10 тис. за секс і пригощав травкою

Сільвіо Берлусконі знову звинуватили у сексуальних стосунках з неповнолітніми повіями та розповсюдженням наркотиків.

Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі знову став центром сексуального скандалу з повіями. Дівчина за викликом зізналася у сексуальних стосунках з прем'єром.

Повія Надя Макрі стверджує, що політик двічі скористався її послугами в ліжку, заплативши за кожну зустріч по 5 тисяч євро. Вона також запевняє, що в його вечірках брали участь неповнолітні дівчата і що літак прем'єра використовувався для перевезення наркотиків.

Дівчина відверто заявила на допиті в прокуратурі Палермо: у правоохоронні органи її викликали через кілька тижнів після того, як про неї згадала жінка, яка зізналася у перевезенні наркотиків. Нядя Макрі запевняє, що бачилася з прем'єром три рази - ці зустрічі нібито організував відомий у світі шоу-бізнесу агент Леле Мора, на якого вона працювала.

За словами Макрі, вона спала з Сильвіо Берлусконі на Великдень у 2009 році на Сардинії і в квітні 2010 року на віллі глави уряду в місті Аркоре. Потім прем'єр нібито розплачувався з нею, особисто передаючи гроші в конверті.

"На сардінській віллі нас було майже 25 дівчат. У кімнатах була "травичка" для куріння, яку доставили на приватному літаку прем'єра", - розповіла ескорт-гьорл. Незрозуміло, проте, як дівчина дізналася, що наркотики возили на літаку Берлусконі. Слідчим вона розповіла, що кожній дівчині видали по декілька "косяків", але вона ніколи не бачила, щоб сам Берлусконі курив марихуану.

Слідчим стало також відомо, що в 2007 році Надя випадково познайомилася з мером Парми П'єтро Вінья, з яким у неї були сексуальні стосунки: за першу зустріч вона отримала 500 євро. Надя просила мера, обраного від партії "Народ свободи", влаштувати їй зустріч з прем'єром.

Зустріч відбулася, але потім прем'єр злякався, що повія може дискредитувати його: "Він сказав мені, що я занадто багато балакаю. Я була п'яна, і він запитав мене, чим я займаюся. Я відповіла, що я повія. Він розгнівався і сказав, що я не повинна говорити про такі речі".

Надя Макрі також розповіла слідчим і про свої підозри, що на свята у прем'єра були неповнолітні дівчата, але цю деталь, як і розповідь про наркотики, дуже важко перевірити.

Дівчина розповіла і про зв'язок з іншим політиком, міністром Ренато Брунетті, на допомогу якого розраховувала, як у врегулюванні справи, пов'язаної з її сином (її могли позбавити батьківських прав за жорстоке поводження з дитиною), так і в поліпшенні свого матеріального становища. "Я пішла до Брунетті для надання сексуальних послуг, він подарував мені сукню, прикраси і близько 300 євро. Я сподівалася підтримувати зв'язок з Брунетті, щоб трохи заробити, проте стосунки тривали недовго. Ми зустрілися з ним ще один раз", - зізналася ескорт -гьорл.

Останнім часом над прем'єром Берлусконі знову збираються хмари, пов'язані з чутками про його хворобливу пристрасть до жінок.

Проте італійський прем'єр заперечує, що коли-небудь користувався послугами повій. Що ж до пристрасті до молоденьких дівчат, то "краще любити красивих жінок, ніж бути геєм", заявив Берлусконі. Ці слова спровокували новий скандал - представники секс-меншин заявили, що репліка політика "образлива для гомосексуалістів".

Читайте також:

Берлусконі звинуватили у хворобливій пристрасті до жінок

Берлусконі звинуватили у зв'язку с черговою неповнолітньою повією

Новий скандал з Берлусконі: він займався сексом одразу з трьома повіями

Опубліковані провокаційні фото з "інтимних" вечірок Берлусконі

Фотограф, який зняв повій з Берлусконі, попросив політичного притулку в Іспанії

Дочка Берлусконі розкритикувала батька за непристойну поведінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: