Берлусконі зробили операцію під загальним наркозом

Берлусконі переніс хірургічну операцію з трансплантації частини щелепної кістки та імплантації зуба.

Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі 7 березня переніс хірургічну операцію з трансплантації частини щелепної кістки та імплантації зуба, яку глава уряду позбувся після нападу на нього в грудні 2009 року, повідомляють італійські ЗМІ.

Операція, яка була необхідна для відновлення нормальної жувальної функції щелепи прем'єра, тривала понад чотири години і була проведена під загальним наркозом.

За словами особистого лікаря прем'єр-міністра Альберто Дзангрілло, слова якого наводить газета La Stampa, зараз Берлусконі перебуває на своїй віллі в північноіталійському місті Аркорі і зможе повернутися на роботу вже 10 березня.

Напад на Берлусконі стався 13 грудня 2009 року у час масового мітингу партії "Народ свободи" в Мілані. Тоді 42-річний Массімо Тарталья, який довгий час проходив лікування з приводу психічних відхилень, з відстані двох-трьох метрів запустив у прем'єра важким сувенірним зображенням Міланського собору.

В результаті у Берлусконі були виявлені перелом носа, пошкодження двох зубів і серйозна травма губи, яка викликала значну втрату крові.

Після інциденту глава уряду за порадою лікарів призупинив активну діяльність майже на місяць і провів відновлювальний курс на своїй віллі в Аркорі.

Читайте також:

Напад на Берлусконі підвищив його рейтинг

Берлусконі видав книгу з листами власних шанувальників

Блогери: напад на Берлусконі був спектаклем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: