Берлусконі звинуватили у сутенерстві

Екс-модель подала на італійського прем’єра заяву до прокуратури. Вона стверджує, що за ніч з Берлусконі їй обіцяли дві тисячі євро.

Патриція Д`Адаріо
Патриція Д`Адаріо поряд із Сільвіо Берлусконі у Барі. Фото ilmessaggero.it
Колишня фотомодель Патриція Д'Аддаріо звинуватила італійського прем'єра Сільвіо Берлусконі в тому, що він і його бізнес-партнери залучали її до заняття проституцією.

17 червня італійські ЗМІ повідомили, що прокуратура міста Барі (крупний порт в Південній Італії) перевіряє заяву місцевої мешканки Патриції Д'Аддаріо про те, що друзі Берлусконі обіцяли їй гроші, якщо вона проведе ніч на віллі в його товаристві, а сам прем'єр навіть пропонував їй балотуватися в Європарламент в обмін на її розташування.

Дівчина стверджує, що має в своєму розпорядженні аудіозаписи, що підтверджують всі її слова.

Берлусконі вже виступив в пресі із заявою, що це "звичайна брудна брехня", яка не перешкодить йому "працювати на благо Італії".

Патріція в інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera розповіла, що бізнес-партнер прем'єра Джампаоло Тарантіні обіцяв заплатити їй дві тисячі євро, якщо вона погодиться розважати Берлусконі в його римській резиденції. Вона погодилася, але у результаті їй заплатили лише одну тисячу, оскільки вона "не залишилася на ніч".

Фарра Фосетт умерла
Фото ilmessaggero.it
Описуючи свою першу зустріч з Берлусконі в Римі, Д'Аддаріо повідомила про те, що прем'єр жартував, показував їй і іншим двадцяти дівчатам свої фотографії з Джорджем Бушем і наспівував пісні.

Патриція розповіла Берлусконі про свою мрію добудувати готель, і той обіцяв їй допомога в бізнесі. За її словами, вона "залишилася на ніч" в Берлусконі, коли була у нього в гостях удруге.

Патріція також повідомила, що Берлусконі потім не додержав свого слова і не став допомагати їй добудовувати готель, а в її будинок проникли якісь люди, перевернули все догори дном, забрали її комп'ютер, диски й інші особисті речі. А коли Д'Аддаріо спробувала зустрітися з прем'єром в травні 2009 року під час його візиту в Барі, охоронці не пустили її до Берлусконі.

Юристи прем'єра стверджують, що прокуратура поки не повідомляла їх про проведення якого-небудь розслідування. Адвокат Берлусконі Ніколо Гедіні заявив пресі: "Навіть якщо передбачити, що дівчина говорить правду, а це все, зрозуміло, неправда, то прем'єр-міністр не був у неї першим "клієнтом", а це не карається (мається на увазі залучення до заняття проституцією)".

Починаючи з травня 2009 року ім'я 72-річного прем'єра постійно фігурує в італійській пресі. ЗМІ неодноразово писали про його можливий роман з неповнолітньою моделлю, про його майбутнє розлучення з дружиною (на ґрунті ймовірних зрад), про те, що гості доставлялися в Сардінію на віллу Берлусконі на військових літаках, тобто фактично за рахунок держбюджету.

Скандальний резонанс також дістала історія з папарацци Антонелло Дзаппаду, який декілька років фотографував голих гостей в резиденції Берлусконі (прем'єр домігся судової заборони на публікацію знімків в Італії).

Читайте також:

Берлусконі запропонував своє крісло одному з міністрів

Опубліковані провокаційні фото з "інтимних" вечірок Берлусконі

Подружки Берлусконі називали його "татусем". Одна з них написала про це книгу

Дружина Берлусконі подає на розлучення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: